Gminny Konkurs Poezji Religijnej 2011

W dniu 21 października 2011 r. w Wiejskim Dom Kultury w Targanicach odbył się XIX Konkurs Poezji Religijnej.
Jury w składzie: Katarzyna Przeciszowska, Agnieszka Dudzik i ks. Władysław Bajer werdykt ogłosili dopiero w niedzielę, podczas koncertu laureatów.

W kategorii II - uczniowie klas I-III szkoły podstawowej laureatką I miejsca została Wiktoria Sordyl z klasy III c.

W kategorii III- uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej II miejsce zajął Damian Stuglik z klasy V e.

Nagrody wręczone zostały na uroczystym podsumowaniu konkursu, połączonym z Koncertem Laureatów w dniu 23 października 2011 roku (niedziela) o godz. 16.30 w sali widowiskowej Wiejskiego Domu Kultury w Targanicach.

Gratulujemy!

www.edukator.org.pl