Wyróżnienie dla Agnieszki
w V Ogólnopolskim Konkursie Poezji
"Odkrywamy Talenty Przyszłości".

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Poezji "Odkrywamy Talenty Przyszłości" była Fundacja dla Edukacji Pro Futuro oraz Instytut Nowoczesnej Edukacji. Konkurs został objęty patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Na konkurs należało przesłać dwa wiersze, które miały być zgodne z przesłaniem: "Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę-Jan Paweł II".

21 lutego br. jury Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Odkrywamy Talenty Przyszłości" w składzie:Beata Ścibakówna, Anna Hryniewicz, Karolina Obarzanek, Noemi Joanna Zasada - (kliknij link do obrad jury), wybrało spośród 855 nadesłanych prac 26 finalistów konkursu w poziomie szkół podstawowych i 46 finalistów z gimnazjów.
Finaliści zostali zaproszeni na Galę Talentów - 14 marca do Warszawy.

Z Naszej Szkoły w gronie finalistów znalazła się uczennica klasy Vf - Agnieszka Szemla, która zdobyła WYRÓŻNIENIE.
              Wyniki ogłoszone zostały na Gali Finałowej w siedzibie Art-Bem (Bemowskiego Centrum Kultury), na której młodym poetom wręczone zostały nagrody.

Do Ośrodka Kultury Art-Bem w Warszawie, z całej Polski, przyjechali młodzi poeci z klas 4-6 Szkoły Podstawowej i klas 1-3 Gimnazjum.

Nagrodzone wiersze czytali aktorzy: Teresa Lipowska, Magdalena Waligórska, Karolina Nowakowska, Beata Ścibakówna, Maria Niklińska oraz Marcin Janos - Krawczyk

Imprezę uświetniły również występy muzyczne i taneczne.