WORTAL             INFORMACYJNO             EDUKACYJNY               MŁODYCH
  STRONA SZKOLNA      BEZPIECZNA SZKOŁA    SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE       KSIĘGA GOŚCI      LINKI

web stats stat24

Bezpiecznie na drodze

Konkurs plastyczny : „Miejsca bezpieczne i niebezpieczne w pobliżu szkoły, czyli dbam o bezpieczeństwo swoje i innych”.

19 kwietnia uczniowie klas czwartych zostali zapoznani z regulaminem konkursu, jednocześnie zgłaszali chęć uczestniczenia w konkursie poprzez wpisanie się na listę. Do dnia 26 kwietnia 2010r. uczniowie klas czwartych mieli czas na dostarczenie prac na konkurs do koordynatora projektu (czas wykonania pracy 7dni).

W dniu następnym tj. 27 kwietnia 2010r. zebrała się komisja w składzie: koordynator akcji – p. Ewa Szemla, „Andrychowska Straż Miejska” w składzie dwóch osób: Komendant i pracownik Straży Miejskiej oraz nauczyciel plastyki- p. Lidia Siwek.
      Wszystkie prace uczniów bardzo spodobały się komisji, więc bardzo trudno było wybrać tę najlepszą z najlepszych. Uczniowie z dużą starannością i z wielką pieczołowitością przygotowali prace konkursowe. Niektóre były nad wyraz dojrzałe, ukazujące to czego „dorosłe oko” często nie dostrzega.

Jury przy ocenie kierowało się nie tylko walorami plastycznymi, ale także stroną merytoryczną pracy. Koniec końców przyznano więc nagrody trzem uczniom (szczególne wyróżnienia), a pozostałe 15 prac wyróżniono. Nagrody zostaną zakupione i wręczone uczniom przez Straż Miejską z Andrychowa w czerwcu br.

Szczególne wyróżnienie otrzymały trzy osoby:
  • Wiktoria Baran kl.4f
  • Daria Pala kl. 4d
  • Marcin Ziarko kl. 4c

• Pozostali uczniowie, których prace zakwalifikowały się do konkursu zostali wyróżnieni:
  • Nosal Gabriela
  • Karol Góral
  • Marcin Tarabuła
  • Sonia Fałowska
  • Anna Jakubowska
  • Małgorzata Frączek
  • Martyna Pawlus