Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI



>
















Konkursy

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
2008



    Konkurs odbył się w październiku 2008r.W konkursie uczestniczyli uczniowie z klas IV, V, VI. Wszystkim mistrzom pióra gratulujemy, a szczególnie zwycięzcom!.
Opiekunem konkursu była polonistka mgr Renata Babska.


A oto wyniki konkursu

W poziomie klas IV

MIEJSCE IMIĘ, NAZWISKO KLASA
I Katarzyna Dusza IV d
II Bartosz Marczyński IV d
III Joanna Jura IV d
wyróżnienie Martyna Wandor IV a


W poziomie klas V

MIEJSCE IMIĘ, NAZWISKO KLASA
I Justyna Dwornik V d
II Zuzanna Głownia V d
II Magdalena Wnęczak V f
III Karina Wojewodzic V d
wyróżnienie Kinga Pala V d


W poziomie klas VI

MIEJSCE IMIĘ, NAZWISKO KLASA
I Natalia Leśniak VI c
I Gabriela Rupik VI b
II Joanna Stańczak VI a
III Martyna Stuglik VI b
wyróżnienie Aleksandra Ramenda VI e




WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
2007/2008



    Konkurs odbył się 3 października 2007 r.W konkursie uczestniczyło ogółem 56 uczniów (35 z klas VI i V, 21 z klas IV). Wszystkim mistrzom pióra gratulujemy, a szczególnie zwycięzcom!.
Opiekunem konkursu był polonista mgr Piotr Szczepański.


A oto wyniki konkursu
W poziomie klas V - VI

MIEJSCE IMIĘ, NAZWISKO KLASA
I Natalia Leśniak Vc
II Aleksandra Sakowska VI d
II Arkadiusz Zając VI e
III Gabriela Rupik V b
III Martyna Stuglik V b


W poziomie klas IV

MIEJSCE IMIĘ, NAZWISKO KLASA
I Justyna Dwornik IV d
II Kinga Pala IV d
III Kamila Klimowska IV e
III Magdalena Wnęczak IV f
III Beata Wiktor IV f
III Kamil Talaga IV f
III Karina Wojewodzic IV d
III Zuzanna Głownia IV d
III Izabela Nałódka IV b



WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
2006/2007


    Konkurs odbył się 13. 10. 2006 r.
Opiekunem konkursu był polonista mgr Artur Gromotka.
A oto wyniki:
Mistrz ortografii w poziomie klas VI

MIEJSCE IMIĘ, NAZWISKO KLASA
I Agnieszka Polak VI d
II Sabina Królicka VI c
III Jakub Maciejczyk VI b


Mistrz ortografii w poziomie klas V

MIEJSCE IMIĘ, NAZWISKO KLASA
I Arkadiusz Zając V e
II Aleksandra Sakowska V d
III Klaudia Pala V c


Mistrz ortografii w poziomie klas IV

MIEJSCE IMIĘ, NAZWISKO KLASA
I Natalia Leśniak IV c
I Gabriela Rupik IV b
II Joanna Foryś IV b
III Aleksandra Chmiel IV c












powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE



Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda





      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone