MAŁOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY
ZWYCIĘSTWO UCZNIA NASZEJ SZKOŁY!

Uczestnikami Konkursu „EKOLOGICZNA MAŁOPOLSKA” byli uczniowie klas I – VI szkół podstawowych z terenu Małopolski.

Konkurs plastyczny cieszył się dużym zainteresowaniem, 230 małopolskich szkół nadesłało 690 prac plastycznych.
Zadaniem uczestników było namalowanie lub narysowanie pracy plastycznej na wybrany temat : „Przyroda zagrożona”, „Czysta wieś, czyste środowisko”, „Ekoplakat”. Prace najczęściej ilustrowały kwestie związane z ochroną zwierząt, ekologicznym gospodarstwem wiejskim i segregacją odpadów.
W dniu 14 listopada 2007 r. w krakowskim Kinie Kijów miało miejsce uroczyste rozdanie nagród wszystkim uczestnikom Konkursu.
Wyróżnione prace zostały zamieszczone w specjalnie z tej okazji wydanym albumie, natomiast główni laureaci konkursu odebrali atrakcyjne nagrody rzeczowe: laptop, cyfrowy aparat fotograficzny, odtwarzacz mp3.

I MIEJSCE w tym konkursie zajął uczeń klasy III c -MICHAŁ KOLBER ( opiekun P. Dorota Harańczyk). W nagrodę otrzymał laptop.
Gratulujemy zwycięstwa!
A oto fotoreportaż z rozdania nagród:

Praca Michała Kolbra