Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI


















Konkursy

Wyniki Gminnego Konkursu Logopedycznego
"Słowem malowane głoski"  





            Na drugi Gminny Konkurs Logopedyczny pod tytułem: "Słowem malowane głoski"  wpłynęło ponad 100 prac.
Komisji bardzo ciężko było wyłonić zwycięzców.
            W konkursie wzięli udział uczniowie z różnych szkół w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria I-uczniowie klas I-III, kategoria II-uczniowie klas IV-VI.

Komisja przy wyborze najlepszych prac brała pod uwagę następujące kryteria:
  • zgodność z tematem,
  • kompozycję wiersza, język, ortografię,
  • oryginalność zaprezentowanego tematu,
  • estetykę pracy plastycznej.
  • W wyniku dyskusji komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

    Kategoria I- uczniowie klas I-III
    I miejsce:

  • Karol Kobielus SP 4
  • Mateusz Miarka SP 2
  • Beata Babińska SP 4
  • Natalia Kapela SP 2

    Kategoria II- uczniowie klas IV-VI
    I miejsce:

  • Gabriela Biegun ZSS Sułkowice Łęg
  • Irena Kądziołka SP 4
  • Maja Policha PSP SPSK w Brzezince




  • Kategoria I- uczniowie klas I-III
    II miejsce:
  • Maja Gibas SP 4
  • Zuzanna Rożek PSP SPSK w Brzezince
  • Sandra Szymczyk SP 4


  • Kategoria II- uczniowie klas IV-VI
    II miejsce:
  • Katarzyna Nowak PSP SPSK w Brzezince
  • Anita Nalborczyk PSP SPSK w Brzezince
  • Martyna Migdałek PSP SPSK w Brzezince
  • Aleksandra Kołaczek SP 4
  • Paulina Kudłacik PSP SPSK w Brzezince
  • Agnieszka Szemla SP 4


  • Kategoria I- uczniowie klas I-III
    III miejsce:
  • Ilona Rokowska PSP SPSK w Brzezince
  • Amelia Sitarz SP 2
  • Jan Kapusta ZSS Sułkowice Łęg
  • Aleksandra Kłobuch SP 4
  • Mariola Szostok ZSS Sułkowice Łęg


  • Uczniowie klas IV-VI
    III miejsce


  • Justyna Para SP 4
  • Damian Pstrowski SP 4
  • Andrzej Janosz PSP SPSK w Brzezince
  • Mikołaj Król PSP SPSK w Brzezince


  • Wyróżnienia - klasy I - III:


  • Anna Rogoz ZSS Sułkowice Łęg
  • Monika Saferna SP 2
  • Zuzanna Najbor SP 2
  • Tatiana Wykręt SP 4
  • Martyna Wielek PSP SPSK w Brzezince
  • Iga Drąg SP 4




  • Wyróżnienia - klasy IV - VI:


  • Aleksandra Król PSP SPSK w Brzezince
  • Emilia Drzazga SP 4
  • Julia Niemiec PSP SPSK w Brzezince


  • Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone podczas Szkolnego Pikniku w dniu 23 maja 2015 roku. Wszystkim serdecznie gratulujemy.












    powrót do strony głównej>>>

    Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE

    www.edukator.org.pl

    certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
    Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
    4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

    Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
    I MIEJSCE
    na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
    i miesiąca października 2007

    w konkursie Eduseeka!!!



    Konkurs
    "Szkoła z tradycją"


    LOGO SZKOŁY



    Sprawdź pogodę
    w Andrychowie!
     

    Pogoda




          © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
    ul. Włókniarzy 10A
    34 - 120  Andrychów
    tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
    kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
    Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
    Wszystkie prawa zastrzeżone