Mamy JONASZA!

2 czerwca br. nasz uczeń DANIEL NIKLIBORC z kl.VI b odebrał nagrodę za zdobycie I miejsca w XVIII Międzynarodowym Ekumenicznym Konkursie Biblijnym "JONASZ".
           Uroczystość z udziałem Ks. Biskupa Romana Pindla oraz Biskupa Anwailera (biskupa kościoła ewangelicko-augsburskiego) odbywała się w Bielskim Centrum Kultury. Sukces tym większy, że Daniel okazał się najlepszym znawcą dziejów Mojżesza spośród 175 uczestników finału, w swojej grupie wiekowej.

Warto dodać, że w całym tegorocznym konkursie, w etapie szkolnym wzięło udział ok. 15 tys. uczestników z Polski i Republiki Czeskiej.
           GRATULUJEMY Danielowi i czekamy na następców!!!