Konkurs "Nowe wcielenie elektrośmieci"-

rozstrzygnięty!

W dniu 31. 05. 2011r. Tauron "Enion SA" ogłosił wyniki konkursu "Nowe wcielenie elektrośmieci".
Konkurs polegał na wykonaniu z odpadów elektrycznych lub elektronicznych przedmiotu dekoracyjnego bądź funkcjonalnego.
Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych : szkoły podstawowe i gimnazja.         Na konkurs wpłynęło 141 prac, z których to komisja konkursowa wyłoniła laureatów i finalistów.

Z Naszej Szkoły do konkursu przystąpiło 10 uczniów z klas IV - VI.

Po obradach jury, wyróżnienia otrzymało czterech Uczniów Naszej Szkoły:

• Martyna Pawlus
  • Damian Stuglik
  • Kamil Drzazga
  • Krzysztof Buda

•         17 czerwca br. w krakowskim kinie Kijów Centrum odbył się finał konkursu „Nowe wcielenie elektrośmieci”, którego organizatorem był ENION. Na uroczystość zaproszeni zostali laureaci konkursu oraz wyróżnieni uczniowie wraz ze swoimi klasami.

Na przybyłą młodzież czekało sporo atrakcji m.in. wystawa nagrodzonych prac, prezenty niespodzianki dla każdego oraz premierowy pokaz filmu. Laureaci i wyróżnieni odebrali tez fantastyczne nagrody.

Każdy z wyróżnionych Uczniów Naszej Szkoły otrzymał w nagrodę za swoją piękną pracę dysk zewnętrzny do komputera o pojemności 320Gb.

GRATULUJEMY!