II Gminny Konkurs Języka Angielskiego.

W dniu 13 marca 2013 Uczniowie Naszej Szkoły brali udział w II Gminnym Konkursie Językowym, który miał miejsce w Zespole Szkół Samorządowych w Sułkowicach Łęgu.
         Reprezentacja w składzie: Iga Grabowska (kl.IVd), Sonia Markowska (kl.Vf) oraz Aleksander Rupik (kl.VIf) zajęła III miejsce. IV miejsce zdobyli uczniowie: Michał Talar (kl.IVf), Michał Nowak (kl.Vd) oraz Jakob Kirchner (kl.VIc).
        Konkurs miał charakter drużynowy i sprawdzał znajomość kulturową (życie oraz twórczość Williama Szekspira) oraz leksykalno-gramatyczną.
Całość poprzedzona była scenkami opartymi na dramacie Szekspira pt. "Romeo i Julia", przygotowanymi przez uczniów ZSS w Sułkowicach Łęgu. Uczniom gratulujemy wyników.

Opiekunowie: Marta Markowska, Monika Chmura

www.edukator.org.pl