Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI


















Zajęcia pozalekcyjne

KOŁA ZAINTERESOWAŃ I PÓŁROCZE
Rok Szkolny 2011/2012



Koło BRD (Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym) prowadząca:
Ewa Szemla
Środa
klasy IV - VI
pracownia K1 + sala gimnastyczna
16. 10 - 17. 40
Koło matematyczne prowadząca: Bożena Zdzienicka Poniedziałek
8. 55 - 9. 40 i 14. 30 - 15. 15
sala nr 23
Koło matematyczne prowadząca: Magdalena Kalinowska-Murzyn Wtorek
7. 10 - 7. 55
sala nr 24
Środa
7. 10 - 7. 55
Koło matematyczne dla klas V prowadząca: Stanisława Stenger Poniedziałek
7. 10 - 7. 55
sala nr 23
Koło plastyczne prowadząca:
Lidia Siwek
Piątek
13. 35 - 15. 00
sala 10
Koło dziennikarskie prowadzący:
Piotr Szczepański
Czwartek
16. 05 - 16. 50 pracownia komputerowa (K2)
Koło polonistyczne prowadząca:
Renata Babska
Czwartek
13. 40 - 14. 25
sala 16
Koło języka angielskiego prowadząca:
Monika Chmura
Piątek
13. 40 - 14. 25
sala K2
Koło języka angielskiego prowadząca:
Monika Kubica
Piątek
7. 10 - 7. 55
sala 13
Koło języka angielskiego prowadząca:
Agnieszka Nadajczyk - Górczak
Wtorek
15. 20 - 16. 50
sala 5
Koło przyrodnicze prowadząca:
Lidia Odrobina
Poniedziałek
7. 10 - 7. 55

Środa
12. 30 - 13. 15
sala 19
Koło przyrodnicze prowadząca:
Rafał Kadamus
Poniedziałek
13. 40 - 14. 25
Wtorek
12. 45 - 13. 30
sala 19, sala 6
Koło przyrodnicze prowadząca:
Lilianna Kuśnierz
Piątek
7. 10 - 7. 55
Piątek
sala 21
Koło komputerowe prowadzący:
Karol Matyjasik
Wtorek
pracownia K2
12. 45 - 13. 30
Środa
14. 30 - 15. 15
Koło wokalne prowadzący:
Wacław Fryt
Poniedziałek
sala 14
14. 30 - 15. 15
Piątek
13. 30 - 14. 25
Koło historyczne prowadząca:
Lidia Siwek
Wtorek
14. 20 - 15. 15
sala 10
Koło historyczne prowadzący:
Sławomir Sala
Środa
14. 30 - 15. 15
sala 20
Koło misyjne prowadząca:
Maria Madeja
Poniedziałek
14. 45 - 15. 30
sala 13
Zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadząca:
Ewa Bury
Środa
16. 00 - 17. 30
sala gimnastyczna
Zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadząca:
Agata Wojewodzic
Wtorek
14. 30 - 16. 00
sala gimnastyczna
Zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadząca:
Ewa Gałosz
Czwartek
15. 15 - 16. 45
sala gimnastyczna
Zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzący:
Marcin Cieluch
Poniedziałek
14. 30 - 16. 00
sala gimnastyczna
Zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzący:
Marcin Biczak
Środa
14. 30 - 16. 00
sala gimnastyczna






powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE


certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda





      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone