MINIBE laureatem Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych
„KOKON”2015

24 marca zespół teatralny Minibe reprezentował naszą szkołę w Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych „KOKON”. Na deskach Wadowickiego Domu Kultury młodzi aktorzy wystawili sztukę opartą na motywach wiersza Jana Brzechwy „Przygoda króla Jegomości”(uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć to przedstawienie już wcześniej, na "Mikołajkowym Wieczorze z Baśnią").
         Spektakl podobał się publiczności. Jury konkursu doceniło pracę aktorów przyznając zespołowi wyróżnienie . Dodajmy, że była to jedyna nagroda dla zespołu szkolnego.
        Przypomnijmy obsadę przedstawienia: król – Kamil Nowak, narratorzy: Irena Kądziołka, Martynka Pająk, Dominka Zawiła, Karolina Swakoń, foryś- Wiktoria Grygier, starościna- Kamila Nowak, starosta- Miłosz Pytel, starościanki: Agnieszka Szemla, Aleksandra Proch i Paulina Pustelnik, zbójcy: Adrian Ocieczek, Kamil Masłoń i Michał Talar, diabeł Julia Ekiert i wspaniały wokal- Michał Talar.
Młodym aktorom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekun: Lidia Siwek