"Przygoda Króla Jegomości"
w "Kotle Teatralnym"

W dniu 31 marca 2014r klasa 5f wystąpiła w Ogólnopolskim Festiwalu "Kocioł Teatralny" w Domu Kultury w Andrychowie.
Sztuka zatytułowana była "Przygoda Króla Jegomości".
          Młodzi aktorzy pięknie wcielali się w grane przez siebie postaci. Co rusz z widowni słychać było gromkie oklaski, co świadczyło o tym, że spektakl się podoba.
         Brawurowo wykonana piosenka przez Michała Talara "Będziesz moją damą" zaśpiewana pod koniec występu bardzo się wszystkim spodobała.
Ukoronowaniem spektaklu były gromkie brawa na stojąco, tym bardziej zasłużone, iż grupa teatralna "Minibe" z Naszej Szkoły, prowadzona przez panią Lidię Siwek, była najmłodszą z występujących w "Kotle Teatralnym"

Brawo dla wszystkich występujacych!