"Kierowco!- Nie jesteś sam na drodze"

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie gminnym "Kierowco ! - Nie jesteś sam na drodze", którego głównym celem było wykonanie plakatu na temat odpowiedzialnego i bezpiecznego poruszania się na drodze, jazdy bez użycia substancji psychoaktywnych.
               Uroczyste wręczenie nagród laureatom oraz wystawa pokonkursowa odbyła się 16 grudnia 2013 r. o godz. 11.00 w Ośrodku Wspierania Rodziny w Andrychowie, ul. Metalowców 10.
               Jedną z głównych nagród zdobyła Martyna Pająk uczennica klasy 5f.
Kwalifikacje do wystawy" otrzymała Kasia Sordyl uczennica klasy VIc.
                W konkursie Naszą Szkołę reprezentowali również: Irena Kądziołka, Julia Płużek, Julia Sordyl, Agnieszka Kukuła, Natasza Murzyn, Kinga Adamczyk.