Konkursy sportowe

Turniej "Mama,Tata i Ja"
oraz "Kamień, Papier, Nożyce"

W dniu 23 maja 2015 roku w naszej szkole zorganizowaliśmy już po raz 10 PIKNIK RODZINNY. W sobotnie popołudnie w godzinach 10.00 do 19.00 miały miejsce licznie zabawy, konkursy , gry, zawody sportowe loterie i pokazy mody.
          Na sali gimnastycznej o godz. 10.00 do rywalizacji sportowej w turnieju siatkarskim stanęły rodziny: mama, tata i dziecko. Turniej odbywał się pod hasłem: „MAMA, TATA I JA”. Szesnaście drużyn rozgrywało najpierw eliminacje w 4 grupach po dwa sety do 15 punktów. Do półfinałów przechodziły dwie najlepsze drużyny z grupy. Półfinał wyłonił 4 drużyny: dwie pierwsze grały o miejsca I – II, dwie pozostałe o miejsce III i IV.
A oto najlepsze zespoły:

• 1 m. Bartek Fijałek z wujkiem
  • 2 m. Patrycja i Dominika Kudłacik z tatą
  • 3 m. Aleksander Mikołajko z tatą
  • 4 m. Paulina Mider z tatą.

•            Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali drobne upominki, a trzy najlepsze zespoły medale i puchary.

O godz 14.00 rozpoczął się 1 TURNIEJ GRY „KAMIEŃ, PAPIER, NOŻYCE”. Do turnieju przystąpiło 17 uczestników, którzy rywalizowali w 3 grupach systemem „każdy z każdym” do trzech zwycięstw. Z każdej grupy do półfinałów przechodziło 3 uczestników. Oni grali w 2 grupach. Do finału awansowało 4 zawodników: 1 miejsca z grup półfinałowych grały o miejsce 1 i 2, a drugie miejsca w finale grały o miejsce 3 i 4.
               A oto zwycięzcy:
  • 1 m. Maciej Gołąb
  • 2 m. Filip Michałek;
  • 3 m. Wiktoria Wójtowicz;
  • 4 m. Cezary Dyląg.

• Zawodnicy otrzymali drobne upominki, a trzy pierwsze miejsca dyplomy i puchary.

GRATULUJEMY!!!

www.edukator.org.pl