JASEŁKA 2008

W dniu 19 GRUDNIA uczniowie klas IV - VI wraz z wychowawcami spotkali się na sali gimnastycznej. Wszyscy przywitani zostali przez panią Dyrektor Annę Rychter, która złożyła wszystkim obecnym życzenia, a następnie przyjęła od harcerzy "Światełko Betlejemskie".
Na wspólnym spotkaniu Dyrekcja podsumowała ostatnie osiągnięcia uczniów Naszej Szkoły, życząc dalszych sukcesów.
     Po części oficjalnej wszyscy obecni obejrzeli "Jasełka" przygotowane przez klasę V f, pod opieką wychowawczyni p. Krystyny Matusiak. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, o czym świadczyły brawa publiczności po ich zakończeniu.
GRATULUJEMY!!!

Po wspólnie spędzonych chwilach uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich sal na "Wigilijki klasowe".

Dyrektor Szkoły przyjmuje od harcerzy "Światełko Betlejemskie"

Michał Kolber z kl. IV c pokazuje kalendarz z umieszczoną w nim swoją pracą konkursową, za którą wygrał laptopa w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym.

Klasowa "Wigilijka" w V c.