WORTAL             INFORMACYJNO             EDUKACYJNY               MŁODYCH
  STRONA SZKOLNA      BEZPIECZNA SZKOŁA    SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE       KSIĘGA GOŚCI      LINKI

web stats stat24

MAŁOPOLSKA AKCJA ODBLASKOWA SZKOŁA

•   Konkurs "Odblaskowa Szkoła".

•   Linki do stron o Naszej akcji "Odblaskowa Szkoła".

•   Regulamin happeningu.

•   Program happeningu "Byłem, jestem i będę bezpieczny".

•   Regulamin happeningu.

•   Trasa happeningu.

•   HAPPENING - "Byłem, jestem i będę bezpieczny".

•   Bezpieczeństwo najmłodszych z Naszej Szkoły w drodze do i ze szkoły.

•   Bezpieczeństwo dzieci na drogach Małopolski.

•   Inscenizacja słowno - muzyczna klasy IIa "Bądź widoczny na drodze z odblaskami".

•   Akcja "Jabłko, czy cytryna"- promująca bezpieczeństwo na drodze.

•   Całoroczne Koło BRD (Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym)odbywające się raz w tygodniu w wymiarze 2h.

•   Film edukacyjny "Bezpieczna droga do szkoły".

•   "Bezpieczna droga do szkoły" - profilaktyczna pogadanka dla rodziców, przeprowadzona na wrześniowych wywiadówkach.(plik .doc)

•   Regulamin konkursu na wiersz o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas I - III.

•   Regulamin konkursu na piosenkę o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas I - III.

•   Regulamin konkursu na plakat lub transparent o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas I - III.

•   Regulamin konkursu na piosenkę o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas IV - VI.

•   Regulamin konkursu na wiersz o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas IV - VI.

•   Regulamin konkursu na plakat lub transparent o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas IV - VI.

•   Wyniki konkursu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla klas IV - VI.

•   Wyniki konkursu bezpieczeństwa ruchu drogowego dla klas I - III.

•   Wyniki konkursu na wiersz o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas I - III.

•   Wyniki konkursu na piosenkę o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas I - III.

•   Wyniki konkursu na plakat i transparent o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas I - VI.