Akcja "Góra Grosza" .

Rada Samorządu Uczniowskiego organizuje na terenie Naszej Szkoły zbiórkę pieniężną w ramach akcji ‘GÓRA GROSZA’.
               Zbiórka pieniędzy w klasach IV - VI odbędzie się 2 grudnia br. (poniedziałek) na godzinach wychowawczych.
              Do czynnego udziału zapraszamy również klasy I - III. Do akcji można się włączyć już od 26 listopada, wrzucając monety do urny, umieszczonej przy wejściu do szatni.
              Zapraszamy do zapoznania się z plakatem, dotyczącym zbiórki, który widnieje na gazetce RSU na parterze szkoły.