"Góra Grosza" - XIII edycja

Uczniowie naszej Szkoły brali udział w XIII edycji akcji ‘Góra Grosza’, która została przeprowadzona pod opieką pani Izabelli Ziółkowskiej i pani Moniki Chmury.
             W sumie zebrano 651zł. Celem akcji ‘Góra Grosza’ jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowujących się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.
            Dziękujemy wszystkim uczniom oraz pracownikom Szkoły, którzy przyczynili się do zgromadzenia tak wysokiej sumy, tym samym niosąc pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom.

Rada Samorządu Uczniowskiego