Z Życia Szkoły

Gminny Konkurs Recytatorski

Tegoroczny Gminny Konkurs Recytatorski odbył się 20 marca i nosił nazwę „IX Spotkanie z Poezją Dla Dzieci”. Zorganizowany został przez ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie we współpracy ze Świetlicą CKiW w Sułkowicach-Bolęcinie, a przygotowany przez panie: Marię Pacut i Bogusławę Dalecką – nauczycielki z ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie. Przybyłych gości przywitał pan dyrektor ZSS w Sułkowicach-Bolęcinie – Zbigniew Grabowski oraz kierownik Świetlicy - pani Jadwiga Pytel.
              Nie było łatwo, poziom konkursu był bardzo wysoki. Możemy być dumni, gdyż uczniowie ze szkół w naszej gminie, są wspaniałymi recytatorami. Jury miało nie lada wyzwanie, musiało wybrać wśród 29 uczestników, tych najlepszych. Oceniane było: dobór wiersza, interpretacja oraz ogólny wyraz artystyczny.
              W skład Komisji Konkursowej weszły: p. Jadwiga Pytel – kierownik w Świetlicy w Sułkowicach-Bolęcinie, p. Lidia Mikołajko – nauczycielka w ZSS w Roczynach oraz p. Marta Paczyńska – nauczycielka w ZSS w Zagórniku.

WYNIKI KONKURSU

III miejsce -Aleksandra Gromotka kl. III