Konkursy sportowe

Finał gminny
w "Mini Piłce Nożnej Chłopców"

W czwartek 23.10.2014r w Naszej Szkole odbyły się finały  gminne w mini piłce nożnej halowej chłopców.
W turnieju wystąpiły drużyny Sp. Nr  4 Andrychów, Sp. Nr  2 Andrychów, Inwałd oraz Roczyny.

Zawody stały na dobrym poziomie, mecze były niezwykle pasjonujące i emocjonalne, należy zauważyć bardzo dobry i głośny  doping uczniów Naszej Szkoły.
              Zwycięzcą  turnieju  została drużyna SP nr 4 Andrychów, która w swoich meczach pokonała  drużynę SP nr 2   wynikiem  8:1, drużynę Roczyn 6:4, oraz drużynę z Inwałdu 7:0.
              Bramki dla Naszej drużyny zdobywali: Julian Wdowik, Konrad Prus, Krzysztof Mikołajek, Daniel Budka, Paweł Dwornik  oraz Patryk Pytel.
              Szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:

Jakub Budka, Daniel Budka, Julian Wdowik, Krzysztof Mikołajek, Konrad Prus(kapitan drużyny), Dominik Graca, Adrian Ocieczek, Paweł Dwornik, Patryk Pytel, Jakub Skrzypiec.
              Już wkrótce uczniowie Naszej Szkoły będą reprezentowali Nas na zawodach na szczeblu powiatu.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!