Gminne Zawody w Piłce Siatkowej dziewcząt

26 stycznia 2015r. Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie była organizatorem Gminnych Zawodów w Piłce Siatkowej dziewcząt.

W turnieju wzięło udział 5 zespołów z Gminy Andrychów: ze Szkoły Podstawowej w Inwałdzie, Rzykach, Sułkowicach, SP nr 2 i SP 4 w Andrychowie.
            Zawody przeprowadzono na hali Gimnazjum Nr 1 w Andrychowie. Dziewczęta grały systemem "każdy z każdym". W wyniku sportowej rywalizacji najlepszym okazał się zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie. Nasze reprezentantki uplasowały się na II pozycji.

Skład naszego zespołu

• 1. Kamila Kołaczek, Natalia Kryjak, Patrycja Kudłacik, Dominika Ćwiertka, Oliwia Mamica,
  • 2. Klaudia Lubera, Anna Łazarz, Dominika Kudłacik, Julia Jończy, Martyna Gzela, Łucja Lubera

• Opiekunem dziewcząt jest p. Ewa Bury