Spotkanie Rodziców Szóstoklasistów
z Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Andrychowie.

W dniu 9 lutego 2010r. miało miejsce spotkanie Rodziców Szóstoklasistów z Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Andrychowie mgr Haliną Talar.

Na spotkaniu Rodzice mogli obejrzeć prezentację, przygotowaną przez uczniów Gimnazjum nr 2 (absolwentów Naszej Szkoły) przy współudziale Dyrekcji tejże szkoły, przybliżającą wizerunek Gimnazjum (laureatów olimpiad przedmiotowych, organizację zajęć pozalekcyjnych i innych wartościowych ofert skierowanych do uczniów). Dyrektor Gimnazjum przedstawiła Rodzicom terminarz naboru do gimnazjum, ofertę wyboru języka obcego, a także udzieliła wiele innych wartościowych wskazówek.