Podsumowanie Konkursu "Odblaskowa Szkoła"
na uroczystej Gali w Krakowie.

W dniu 23 października 2010r. w Krakowie w hali sportowej "TS Wisła" o godz. 18. 00 odbyła się uroczysta Gala "Odblaskowej Szkoły".

Na uroczystość zostali zaproszeni:Pan Kierownik Wydziału Urzędu i Spraw Społecznych w Andrychowie Leszek Kucharski, Pani Dyrektor - Anna Rychter, koordynatorzy akcji "Odblaskowa Szkoła" - Pani Ewa Szemla i Pani Krystyna Matusiak oraz reprezentanci uczniów Naszej Szkoły- Wiktoria Wiktor, Justyna Migdałek i Maciej Piekarski.
W konkursie "Odblaskowa Szkoła" Nasza Szkoła zajęła IV miejsce spośród 303 szkół Małopolski! W nagrodę otrzymała "Wzorcowe oznakowanie szkoły" ufundowane przez firmę Wimed oraz certyfikat.

Całą imprezę uświetnił koncert zespołu "Golec uOrkiestra", którego występ trwał prawie dwie godziny.

Po koncercie wszyscy laureaci konkursu "Odblaskowa Szkoła" ustawili się do pamiątkowego zdjęcia z zespołem "Golec uOrkiestra".

Czas na uroczystej Gali, połączonej z atrakcjami minął niepostrzeżenie i trzeba było wracać do Andrychowa...

Mamy wszyscy nadzieję, że akcje towarzyszące konkursowi "Odblaskowa Szkoła" w Naszej Szkole- przede wszystkim zakup kamizelek odblaskowych (dzięki sponsorom) i noszenie ich przez uczniów w niesprzyjających warunkach na drodze, przyczyni się do poprawienia ich bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z uroczystej Gali Konkursu "Odblaskowa Szkoła".