Wydarzenia sportowe

Ponowny trening z Grzegorzem Fijałkiem

W czwartek 4 grudnia 2014r. ponownie odwiedził nas pan Grzegorz Fijałek.

Spotkanie z panem Grzegorzem było dla nas wspaniałą chwilą Sama myśl o tym, że będziemy ćwiczyć z takim sportowcem, tylko bardziej motywowała nas do pracy podczas lekcji, aby później móc spełniać swoje marzenia, którymi jest siatkówka.
              Tym razem nasz mistrz przeprowadził z klasą sportową V b bardzo ciekawe zajęcia. Jego cenne i trafne rady będziemy wykorzystywać w czasie lekcji wychowania fizycznego jak i na naszych treningach. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i poświęcony nam czas.

Jesteśmy szczęśliwi, że siatkówka w Andrychowie zarówno halowa jak i plażowa jest na bardzo wysokim poziomie i tym bardziej nas to mobilizuje do dalszej i systematycznej pracy w celu podniesienia naszych umiejętności siatkarskich.
Panu Grzegorzowi jeszcze raz dziękujemy i życzymy samych sukcesów.

Uczennice klasy sportowej VB