Wydarzenia sportowe

Trening z Grzegorzem Fijałkiem

W czwartek 27 listopada 2014r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie odbył się pokazowy trening piłki siatkowej. Ponad sześćdziesięcioro młodych adeptów tej dyscypliny, ćwiczących w działających przy Naszej Szkole sekcjach Międzyszkolnego Klubu Sportowego oraz w klasach sportowych, wzięło udział w zajęciach przeprowadzonych przez pana Grzegorza Fijałka.

Pochodzący z naszego miasta reprezentant Polski w siatkówce plażowej, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie, brązowy medalista Mistrzostw Świata z 2013r. podczas dwugodzinnego spotkania z naszymi uczniami, opowiadał o przebiegu swojej kariery sportowej, odpowiadał na pytania, ale przede wszystkim przeprowadził specjalistyczny trening motoryczny i techniczny.
              Wszyscy uczestnicy zajęć z uwagą słuchali uwag "mistrza", obserwowali prezentowane przez niego ćwiczenia i z zapałem wykonywali kolejne ćwiczenia. Na koniec nie zabrakło również czasu na pamiątkowe zdjęcia i autografy.

W imieniu wszystkich siatkarzy z Naszej Szkoły i ich opiekunów, serdecznie dziękujemy panu Grzegorzowi za spotkanie i życzymy wielu sukcesów w kolejnym sezonie na plażach całego świata.