Konkursy sportowe

Finały gminne w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców

W dniu 16 kwietnia 2015 roku na stadionie sportowym w Andrychowie odbyły się finały gminne w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.
          W zawodach startowały szkoły: SP nr 2 w Andrychowie, SP nr 4 w Andrychowie, Szkoła Podstawowa w Inwałdzie, Targanicach, Sułkowicach Łęgu i w Zagórniku.
          Sztafety składały się z trzech uczniów klas czwartych, trzech piątych i trzech szóstych. Każdy zawodnik miał do pokonania dystans 800 metrów.
          Dziewczęta wywalczyły I miejsce.
Skład zwycięskiej drużyny: Anna Łazarz kl. VI c, Kudłacik Dominika kl. VI a, Kudłacik Patrycja kl. VI a, Julia Jończy kl. VI d, Drzazga Emilia kl. V c;Lubera Łucja kl. V b, Wiercimak Martyna kl. V b, Cinal Dominika kl. V b, Anna Legień kl. IV b, Matlak Martyna kl. IV e, Młynarska Magdalena kl. IV e, Stokłosa Julia kl. IV e.

Dziewczęta będą reprezentowały gminę Andrychów na Finałach Powiatowych w Wadowicach w dniu 17.04.2015 roku.

Chłopcy w tej samej konkurencji zajęli III miejsce.

Gratulujemy zawodnikom!!!

www.edukator.org.pl