Konkursy sportowe

Finały gminne klas III szkół podstawowych
w grze w „Dwa ognie”

W środę 29.04.2015r w Szkole Podstawowej w Rzykach odbyły się Finały Gminne klas III szkół podstawowych w grze w „Dwa ognie”. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn- SP 4 Andrychów, SP Rzyki, SP Bolęcina, SP Sułkowie Łęg, SP Zagórnik, SP Inwałd.
          Turniej odbywał się systemem każdy z każdym. Drużyna składała się z 6 dziewczynek, 6 chłopców oraz kapitana. Zawodnicy walczyli bardzo dzielnie przestrzegając zasad fear play

Po zaciętej walce mistrzami gminy zostali uczniowie andrychowskiej "Czwórki", II miejsce przypadło drużynie z Inwałdu a trzecie miejsce zdobyli uczniowie z Sułkowic Bolęciny.
Na zakończenie uczniowie zostali uhonorowani medalami oraz bardzo okazałymi pucharami. Na uwagę zasługuje fakt, iż organizacja zawodów stała na wysokim poziomie.
           Skład zwycięskiej drużyny to: Karolina Dziedzic, Ola Biskup, Magda Cinal, Justyna Hajos, Wiktoria Frydel, Nikola Grygier, Maciej Magiera, Olaf Ślusarczyk, Mikołaj Szilder, Filip Michałek, Maciej Gołąb, Michał Burzej, Karol Janusiewicz.

Opiekun: Artur Adamus

www.edukator.org.pl