Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI>
Z życia Szkoły


"EuroWeek-Szkoła Liderów"


            Uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie po raz trzeci brali udział w warsztatach językowych ‘EUROWEEK-SZKOŁA LIDERÓW’, odbywających się w dniach 15-19.04.2015 w Międzygórzu na Ziemi Kłodzkiej.
             Program ‘EUROWEEK-SZKOŁA LIDERÓW’ jest specjalnym obozem edukacyjnym, pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratyczne społeczeństwa dzisiejszej Europy. Podczas zajęć rozwijane są najbardziej cenione umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Obóz był prowadzony w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Europejskiego Forum Młodzieży-stowarzyszenia posiadającego wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży.
            Uczniowie naszej Szkoły mieli okazję poznać i zintegrować się z rówieśnikami z Lublina, wspólnie rozwijali kompetencje językowe, gdyż zajęcia prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy z różnych stron świata, m.in. z Kolumbii, Peru, Kenii, Łotwy, Wietnamu, Indonezji oraz Indii. Dzięki interesującym prezentacjom przygotowanym przez wolontariuszy poznali wiele ciekawostek dotyczących tradycji i kultury tych krajów. Organizatorzy obozu zapewnili nam również zwiedzanie najbliższej okolicy Międzygórza oraz Kłodzka i Bystrzycy. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni wyjazdem i nadal utrzymują kontakt z poznanymi wolontariuszami i uczniami z Lublina.
            
opiekunowie: Monika Chmura, Marzena Grzesik
powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE


certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda

      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone