Komputery Z Europejskiego Funduszu Społecznego w bibliotece szkolnej i pracowni komputerowej.

We wrześniu 2006 r. biblioteka wraz z czytelnią w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS), zostały wyposażone w zestaw ICIM- cztery komputery multimedialne z dostępem do Internetu oraz w urządzenie wielofunkcyjne Lexmarka (skaner, kopiarkę, drukarkę).W godzinach, kiedy biblioteka jest czynna, uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z zasobów Internetu, jak również z encyklopedii i słowników multimedialnych zainstalowanych na komputerach.

W czerwcu 2007r. szkolna pracownia komputerowa w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego została wzbogacona o 10 komputerów z dostępem do Internetu, laptop z wideoprojektorem, serwer, drukarkę "Samsung" i skaner