Dzień Ziemi 2014r.

Dnia 24 kwietnia 2014r. w Naszej Szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Zajęcia w tym dniu rozpoczęły się o godzinie 8.00 koncertem góralskim.
         Po koncercie, ze względu na niekorzystne warunki pogodowe, zajęcia odbyły się w salach lekcyjnych pod opieką wychowawców. Przeprowadzono je zgodnie z przygotowanym przez p. Lilianę Kuśnierz i p. Rafała Kadamusa scenariuszem „Czy mamy wpływ na ilość odpadów?”.
      Uczniowie rozwiązywali krzyżówki, wykonywali metaplan dotyczący odpadów, przeprowadzili grę dydaktyczną „50 pytań na temat segregacji odpadów”. Został również przeprowadzony klasowy konkurs ekologiczny „Eko-test”.
      Po w/w zajęciach w szkole, uczniowie pod opieką nauczycieli wychowawców uczestniczyli w zajęciach terenowych - okolice stawu oraz lasu w pobliżu stadionu sportowego, gdzie w grupach wykonywali przydzielone im wcześniej zadania.
A oto fotoreportaż z obchodów Dnia Ziemi: