Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI


Konkursy sportowe

Szkolna debata sportowa


              W dniu 14.11.2014 roku na małej sali gimnastycznej odbyła się debata w ramach programu „WF z Klasą”. Debata dotyczyła aktywności fizycznej uczniów naszej szkoły na lekcjach wychowania fizycznego i w czasie wolnym od zajęć oraz sposobu odżywiania się.

              Koordynator programu oraz Pani Dyrektor zdecydowali, że ankieta zostanie przeprowadzona na lekcjach wychowawczych w klasach trzecich, czwartych, piątych i szóstych. Ankieta była poprzedzona rozmowami na temat aktywności fizycznej uczniów oraz zdrowego stylu życia, a następnie uczniowie wypełnili ankietę, której wyniki zostały przesłane Pani Dyrektor.
              Dodatkowo uczniowie klas trzecich realizowali zadanie plastyczne pod tytułem: "Boisko moich marzeń". Efekty ich pracy można było oglądać podczas debaty, gdyż wszystkie plakaty zostały rozwieszone na drabinkach i ścianach.
              Na debatę zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich klas III, IV, V i VI, po trzy osoby. Oprócz przedstawicieli w debacie uczestniczyła cała klasa Vb (klasa sportowa), klasa IVa i IVb oraz klasa VI a i VIb wraz z nauczycielami (w sumie ok. 120 uczniów). Wśród nauczycieli byli Pani Dyrektor, Pani wi-ce dyrektor, psycholog i pedagog szkolny oraz nauczyciele wychowania fizycznego.
              Z wynikami ankiety zapoznała zebranych Pani Dyrektor. Wyniki zaprezentowane zostały na ekranie, dzięki temu uczniowie mogli porównać wyniki jednocześnie na poziomie każdej klasy. W trakcie prezentacji pojawiały się komentarze uczniów na temat uzyskanych wyników.
              Wyniki ankiety:


              Debata zakończyła się miłą niespodzianką. Otóż pani psycholog Iza Ziółkowska zaprosiła na debatę absolwentkę naszej szkoły, a obecnie uczennicę Liceum Ogólnokształcącego, która podjęła się nauczenia uczestników debaty tańca "Chocolate". Pomogły jej w tym uczennice klasy sportowej V b. Niespodzianka wywołała wielkie zadowolenie. Do tańca przystąpili wszyscy obecni, nawet Pani Dyrektor. Planujemy, aby ten taniec towarzyszył uczniom raz w tygodniu na dużej przerwie.
Film do obejrzenia - kliknij
powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE


certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda

      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone