Konkursy sportowe

Turniej Mini Piłki Siatkowej w Krzeszowicach

18 stycznia zespół dziewcząt MKS Andrychów wziął udział w Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w Krzeszowicach.
          Na parkiecie do walki stanęło 15 zespołów z Wieliczki, Krzeszowic, Sparty Kraków,MKS Andrychów SP 2 , Akademii Siatkówki Krzeszowice oraz MKS Andrychów SP4.

Naszą Szkołę reprezentowały dwa zespoły w składzie:

• 1. Dominika Ćwiertka, Paulina Mider, Kamila Kołaczyk,Natalia Kryjak oraz Patrycja Kudłacik
  • 2. Julia Jończy, Anna Łazarz, Dominika Kudłacik, Klaudia Lubera, Martyna Gzela,

•           Zawody wygrał zespół MKS Andrychów 1 ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Mimo walecznej postawy naszych dziewcząt zajęłyśmy VII i X miejsce.
              Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Już za tydzień 26 stycznia będziemy grały o mistrzostwo gminy w SP 2 Andrychów.

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007