Konkursy sportowe

Mistrzowie Gminy Andrychów w "Czwórboju"

W dniu 7 maja 2015 roku odbył się finał gminny w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych.
W skład Czwórboju wchodzą cztery konkurencje lekkoatletyczne: bieg na dystansie 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na dystansie 600 m dziewczęta i 1000m chłopcy.

Drużyny: dziewcząt i chłopców z SP 4 Andrychów zdobyły I miejsce w tych zawodach i uzyskały tytuły MISTRZA gminy Andrychów oraz prawo do reprezentowania gminy w zawodach powiatowych.
              W skład zwycięskich drużyn weszli: Łucja Lubera, Klaudia Lubera, Anna Łazarz, Wiktoria Koim, Paulina Mider, Patrycja Kudłacik i Dominika Kudłacik – dziewczęta oraz chłopcy – Dominik Graca, Jakub Pikoń, Bartosz Gołąb, Bartosz Fijałek, Zbigniew Rajda, Daniel Budka i Jakub Szewczyk.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!