"Zamkowa Choinka Pokoleniowa".

Po raz trzeci Towarzystwo Miłośników Andrychowa zorganizowało wspólną zabawę dla dzieci i dorosłych "Zamkową choinkę Pokoleniową". Choinkę podarowaną przez Nadleśnictwo Andrychów dekorowano własnoręcznie wykonanymi aniołkami i gwiazdkami.
Do wspólnego ubierania choinki dołączyła również Nasza Szkoła.
         W dniu 16 grudnia br. klasa Vd pod opieką wychowawczyni p. Moniki Chmury wyruszyła do Izby Regionalnej, aby uczestniczyć we wspólnej zabawie ubierania choinki.
Ozdoby, wykonane przez uczniów z naturalnych materiałów (aniołki i gwiazdki)zawisły na dwumetrowej choince.
Przedświąteczne spotkanie zorganizowane zostało w Izbie Regionalnej w Andrychowie przez Towarzystwo Miłośników Andrychowa. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Towarzystwa oraz zaproszeni goście: emerytowani Nauczyciele Andrychowszczyzny, proboszcz Parafii Św. Macieja w Andrychowie oraz uczniowie szkół: podstawowych, gimnazjalnych i średnich wraz z wychowawcami.
         Po zakończeniu spotkania najmłodsi uczestnicy otrzymali słodkie upominki i ustawili się do wspólnego wielopokoleniowego zdjęcia

A oto fotoreportaż ze spotkania:

Pamiątkowe zdjęcie przy choince