„Wizyta kanoniczna”
biskupa Romana Pindla w Naszej Szkole

Badź pozdrowiony Gościu Nasz, w radosne progi nasze wejdź...Tą oto piosenką został powitany Biskup Roman Pindel, ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej, który w środę 22 października br. odwiedził Naszą Szkołę. W czasie wizyty kanonicznej obejrzał nie tylko program artystyczny i prezentację przedstawiającą sukcesy szkoły, ale także zwrócił się do zebranych uczniów i nauczycieli, podkreślając, że to szkoła daje początek wszystkiego, co dobre dzieje się w życiu.
              Następnie udał się na spotkanie z Panią Dyrektor Dorotą Zawadą, pedagogami i pracownikami. Społeczność uczniowska podarowała ks. Biskupowi obraz namalowany przez Wiktorię Sordyl z klasy VI c w czasie pleneru malarskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Biskup Roman Pindel podczas swojej wizyty kanonicznej, odwiedził również rodzinę Państwa Drabczyków z pięciorgiem dzieci, które uczęszczają do Naszej Szkoły : 7 - letnie czworaczki: Asię, Martynkę, Marysię i Patryka oraz ich 9 - letniego braciszka Eryka.

Poniżej zdjęcie ze spotkania rodziny Państwa Drabczyków z Biskupem, a także zdjęcia z wizyty Biskupa w Naszej Szkole.

www.edukator.org.pl

i miesiąca października 2007