Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI>
Z życia Szkoły

Bezpieczna droga do szkoły


       Pierwszy tydzień nauki w nowym roku szkolnym już za nami. Dla najmłodszych uczniów był to pierwszy w życiu tydzień nauki szkolnej. Pierwszy, i od razu bardzo owocny. Pierwszoklasiści nauczyli się już bardzo wiele. Poznali nową panią, poznają swoją szkołę, nowych kolegów i koleżanki. Zaczęła się też prawdziwa nauka
       Uczniowie klas pierwszych Naszej Szkoły nauczyli się też bardzo ważnych zasad – jak dbać o bezpieczeństwo w szkole i poza nią. Pomogła im w tym Pani Elżbieta Drzazga – starszy strażnik Straży Miejskiej w Andrychowie. Pani Ela spotkała się z uczniami klas pierwszych w ramach programu „Bezpieczna droga do szkoły”.
      Głównym tematem prowadzonej przez nią lekcji było właśnie bezpieczeństwo w drodze do szkoły. Na początku dzieci poznały zasady bezpieczeństwa i dowiedziały się, jak należy zachowywać się na drodze. Po teorii, przyszedł czas na praktykę. Każdy uczeń przećwiczył prawidłowe przechodzenie przez jezdnię, a całe klasy uczyły się sprawnego przechodzenia w grupie.
      
      Ale nie tylko o bezpieczeństwie na drodze rozmawiali z Panią Strażnik młodzi uczniowie. Na lekcjach zostały omówione różne sytuacje, które mogą spotkać ucznia. Teraz już każdy pierwszoklasista wie, jak zachować się, gdy ktoś go zaczepi, co zrobić, gdy ktoś puka do drzwi, czy wreszcie, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w domu i w szkole.
      Na zakończenie lekcji wszyscy uczniowie otrzymali w prezencie odblaski, które sami, lub przy pomocy Pani Eli i nauczycieli od razu przyczepili do swoich plecaków. Teraz już będą dobrze widoczni na drodze, nawet po zmierzchu.
       A oto fotoreportaż:powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE


certyfikat szkoły przyjaznej dziecku
Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda

      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone