PLAN LEKCJI      BEZPIECZNA SZKOŁA    SZKOŁA Z KLASĄ      KONTAKT      LINKI

Praca Bartka w województwie!

„Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!”- pod takim hasłem odbywa się XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/2015. Organizatorami konkursu są: Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, Szef Obrony Cywilnej Kraju we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich i Starostw Powiatowych.
        Celem tegorocznej edycji jest zainteresowanie dzieci ogólnie pojętym bezpieczeństwem i właściwym zachowaniem i postępowaniem w sytuacjach zagrożenia.
        Laureatem etapu gminnego jest uczeń naszej szkoły – Bartosz Kreczmer z klasy 1c. Końcem kwietnia odbył się etap powiatowy i do eliminacji wojewódzkich komisja zakwalifikowała w każdej grupie wiekowej 5 osób. Miło nam poinformować, że Bartosz również otrzymał nominację! Po uroczystym wręczeniu nagród mógł zwiedzić Komendę Straży Pożarnej i przyjrzeć się bliżej pracy strażaków.
        Czekamy na wyniki z Krakowa!

edycja 2014/2015

edycja 2013/2014