Dzień Babci i Dziadka.

W dniu 29.01.2013r. zorganizowany został Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas Ib, Id oraz IIIf i składała się z dwóch części.

Najpierw goście zostali zaproszeni do sal, gdzie uczniowie zaprezentowali przygotowany wcześniej program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Wszystkim dopisywał dobry humor. Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera. Dla gości przygotowany został również poczęstunek. Każde dziecko wręczyło swoim dziadkom wykonany przez siebie upominek.
       Po uroczystościach w salach, wszyscy goście zostali zaproszeni na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Andrychów”. Wspólne śpiewanie kolęd wywołało wzruszenie oraz wprowadziło do spotkania świąteczną atmosferę.

Dzień Babci i Dziadka to dzień wyjątkowy, który pozostanie w pamięci, a liczne fotografie i filmy będą naszym Gościom przypominać o miłych chwilach spędzonych z wnukami w szkole.