Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI



>
















ARCHIWUM

Rok szkolny 2014/2015
  • Turniej "3" siatkarskich o Puchar Dyrektora Szkoły .
  • „Nie lękajcie się”".
  • Konkurs plastyczny "Jan Paweł II oczami dzieci i młodzieży.
  • Wielki sukces naszych uczniów w "Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.
  • Sukcesy uczniów z klas integracyjnych.
  • Pożegnanie Szóstoklasistów - film.
  • Pożegnanie Szóstoklasistów.
  • Nagrody dla uczniów za II półrocze.
  • Bombowa lekcja.
  • 6f is a drive thru - szkolny amatorski filmik klasy 6f.
  • Wolontariat w Naszej Szkole.
  • Międzyszkolne Zawody Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców.
  • "Dzień Sportu Szkolnego".
  • Gminny Konkurs Krajoznawczy "Znam Gminę Andrychów".
  • Wyniki konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego z Historii".
  • Finał Wojewódzki Edycji Kinder + Sport 2015 w kategorii "4" siatkarskich dziewcząt.
  • Wyniki konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego z Języka Polskiego".
  • Komers szóstoklasistów.
  • „Cała Polska czyta w bibliotekach”.
  • Rajd Turystyczny 2015r.
  • Mamy JONASZA!
  • Turniej Siatkówki Dziewcząt w kategorii młodziczek młodszych.
  • "Turniej Mama, Tata i Ja" oraz "Kamień, Papier, Nożyce".
  • Pokaz mody - "Piknik Rodzinny".
  • Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki - Humor w literaturze".
  • Gminny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją twórców beskidzkich".
  • Wyniki konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego z Informatyki".
  • Finał Wojewódzki Kinder + Sport 2015 w kategorii "2" dziewcząt.
  • Finał Wojewódzki Kinder + Sport 2015 w kategorii "3" dziewcząt.
  • Praca Bartka w województwie!
  • X Piknik Rodzinny już za nami...
  • Mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców na szczeblu powiatowym.
  • Wyniki Gminnego Konkursu Logopedycznego "Słowem malowane głoski".
  • Krystian- Finalistą Przyrodniczego Konkursu Tematycznego
  • "Mistrz Przedmiotowy z Przyrody."
  • Eliminacje "Mam Talent".
  • Regulamin szkolnego konkursu o miano "Mistrza przedmiotowego z informatyki".
  • Turniej Wojewódzki o Puchar Dyrektora MOSiR w Łaziskach Górnych.
  • Wyniki szkolnego konkursu matematycznego klas II "Kangurek".
  • Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców na szczeblu gminnym.
  • Mistrzowie Gminy Andrychów w "Czwórboju".
  • Pomagamy Lence.
  • Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  • Siatkarska majówka dla Andrychowa.
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Nowym Targu.
  • Finały gminne klas III szkół podstawowych
    w grze w „Dwa ognie”.
  • Awans dwóch zespołów "4" siatkarskich dziewcząt do Finałów Wojewódzkich Kinder + Sport 2015.
  • II Interdyscyplinarny konkurs "Odkrywamy Średniowiecze".
  • Awans dwóch zespołów "3" siatkarskich dziewcząt do Finałów Wojewódzkich Kinder + Sport 2015.
  • Dzień Ziemi
  • Euroweek - Szkoła Liderów - aktualizacja.
  • Drugi Turniej Rejonowy w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • Ogólnopolskie zawody o puchar Tymbarku w Krakowie.
  • Uwaga - zapisy do szkolnego konkursu "Mam Talent".
  • Finały powiatowe w biegach przełajowych.
  • "EuroWeek-Szkoła Liderów".
  • Konkurs na plakat promujący Andrychowskie Hospicjum Domowe.
  • Finały gminne w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców.
  • Wywiadówki I - III i IV - VI (15 i 16 kwietnia br).
  • Nowości w bibliotece szkolnej!
  • Szkolny Konkurs Piosenki klas I - III.
  • Szkolny Konkurs "Kartka Wielkanocna" - rozstrzygnięty!
  • Szkolny Konkurs "Bezpieczna Droga."
  • Turniej sprawnościowy klas IV i V.
  • I Turniej Kwalifikacyjny do finałów wojewódzkich edycji KINDER + SPORT 2015.
  • Gminny Konkurs Malarstwa i Rysunku „Plamą i kreską w świat baśni J. Ch. Andersena”
  • Finał Igrzysk 2014/2015 Powiatu Wadowickiego
    w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • MINIBE laureatem Powiatowego Przeglądu Zespołów Artystycznych „KOKON”2015.
  • IV Gminny Konkurs Języka Angielskiego.
  • Finaliści małopolskiego konkursu plastyczno- historycznego.
  • Ruszył program "Żabką do lata".
  • Finaliści Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Baltie 2015.
  • Wiosenny Turniej "2" siatkarskich dziewcząt.
  • Wicemistrzynie powiatu w koszykówce.
  • Nabór do klasy sportowej i językowej na rok szkolny 2015/2016- informacje strona główna.
  • 1 kwietnia 2015r. godz. 9.00 - Sprawdzian Szóstoklasisty.
  • Srebro w "Turnieju 3 siatkarskich dziewcząt".
  • Najsprawniejszy Uczeń"- turniej gminny.
  • Awans do etapu wojewódzkiego w "Małopolskim Konkursie Informatycznym Baltie".
  • Wojtuś Wądrzyk - Złotym Wirtuozem.
  • Ferie z "PMOS-em" w Chrzanowie.
  • Jak bezpiecznie spędzać ferie - prezentacja.
  • Uwaga! - Nowy Plan Lekcji obowiązujący od 2 marca 2015r. (po feriach zimowych).
  • Ważne daty.
  • Zabawa Karnawałowa klas I - III.
  • Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - "I love singing".
  • Święto Patrona Szkoły Mikołaja Kopernika w klasach VI - VI.
  • Święto Patrona Szkoły Mikołaja Kopernika w klasach I - III.
  • Pasowanie na Czytelnika Uczniów klas pierwszych.
  • Turniej Mini Siatkówki dziewcząt w kategorii "3" siatkarskich.
  • Turniej Mini siatkówki ,,czwórek” dziewcząt.
  • Nowy - 91 numer gazetki szkolnej "Nasz Świat".
  • "Wieczór z kolędą".
  • Nowy plan lekcji na II semestr - od 3 lutego br.
  • Gminne Zawody w Piłce Siatkowej dziewcząt.
  • Kolonia/obóz we Włoszech - Zapisy u p. Moniki Chmury do końca lutego.
  • Wyniki Konkursu Plastycznego "Tradycje Bożego Narodzenia".
  • Dzień Babci i Dziadka w klasach I - III.
  • Noworoczny Turniej "2" siatkarskich dziewcząt.
  • Plan lekcji obowiązujący od 26 stycznia 2015r - II półrocze.
  • Ola - Mistrzynią powiatu wadowickiego w szachach
  • Konkurs Szopek
  • Udane zawody pływackie.
  • Wyniki Konkursu na "Kartę Świąteczną w Języku Angielskim".
  • Sukces Michała w XI Przeglądzie Kolęd Europejskich.
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej w Krzeszowicach.
  • Turniej "2" siatkarskich w Krzeszowicach.
  • Gminny Przegląd Kolęd.
  • "Jeżdżę z głową"- zgłoszenia na naukę jazdy na nartach.
  • Harmonogram wywiadówek klasy IV - VI.
  • Harmonogram wywiadówek klasy I - III.
  • Wyniki konkursu "Ozdoba świąteczna".
  • Świąteczna pomoc dla potrzebujących.
  • Mistrzynie i Wicemistrzowie Gminy w Mini Piłce Koszowej.
  • Szkolne "Wigilijki".
  • Szkolne "Jasełka".
  • Ogólnopolska akcja "Widoczność w ruchu drogowym".
  • Regulamin konkursu na najładniejszą i najciekawszą ozdobę świateczną.
  • Ogólnopolska akcja "H2O - to jest to".
  • Tesco dla szkół - zespół "Andrychowianki".
  • Mikołajkowy turniej rodzinny "Mama,Tata i Ja".
  • Ponowny trening z Grzegorzem Fijałkiem.
  • Agnieszka - "Talent 2014" w kategorii literatura.
  • Mikołajkowy wieczór z bajką dla klas I - III.
  • "Szkolne mikołajki".
  • Wyniki konkursu "Oto bajka".
  • Szkolne Koło Caritas w Domu Dziecka w Kętach.
  • Sukces Jasia Orzechowskiego w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym.
  • Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej.
  • Finał Gminny w Tenisie Stołowym.
  • XX Gminny Konkurs Ekologiczny.
  • Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.
  • Uwaga! -Nowy Plan Lekcji od 1 grudnia 2014r.
  • II Andrzejkowy Turniej „3” siatkarskich .
  • Trening z Grzegorzem Fijałkiem.
  • Nominacja Michała i Agnieszki w konkursie "Talenty 2014".
  • "Zabawy andrzejkowe".
  • Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej.
  • Szkolny Konkurs Recytatorski klas I - III.
  • Szkolna debata sportowa.
  • Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej.
  • Konkurs ekologiczny klas II - III.
  • Sobota w "Parku Wodnym" w Krakowie".
  • Rejonowe zawody w Piłce Halowej w Regulicach.
  • Turniej o "Puchar Niepodległości" w Chrzanowie.
  • III Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt.
  • Zbiórka darów dla zwierząt.
  • Szkolny Konkurs Poezji Religijnej.
  • Rugby - nowa dyscyplina sportowa w Naszej Szkole.
  • Ola - mistrzynią gminy w szachach.
  • 69 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.
  • Łańcuch trzeźwości w Andrychowie.
  • Puchar Tymbarku - "Z podwórka na stadion".
  • Teatrzyk dla przedszkolaków.
  • Fianł powiatowy w mini piłce nożnej chłopców.
  • Fianł gminny i powiatowy w mini piłce nożnej dziewcząt.
  • Nasz rekord w resuscytacji krążeniowo-oddechowej!
  • Turniej "3" siatkarskich dziewcząt.
  • Pasowanie pierwszoklasistów na Ucznia.
  • Finał gminny w "Mini Piłce Nożnej Chłopców".
  • "Małopolski Wielobój Lekkoatletyczny".
  • Wizyta kanoniczna biskupa Romana Pindla w Naszej Szkole.
  • "Bieg po serce zbója"
  • Wernisaż poplenerowy - "Na kalwaryjskich Dróżkach".
  • "Puzzle klasowe" w Mini Zoo w Inwałdzie
  • Na sportowo w Czwórce- wf - z klasą - edycja 2014/2015.
  • Uściśnijmy rękę Temidzie.
  • Zbiórka żywności dla rodzin potrzebujących pomocy.
  • Święto Edukacji Narodowej i"Dzień Europejski".
  • Finał Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Jesiennych Indywidualnych Biegach Przełajowych.
  • Pobijmy razem rekord!
  • Harmonogram zbiórki makulatury i nakrętek.
  • Prowadzimy WF z Klasą!
  • Plac zabaw w zasięgu ręki- GŁOSUJMY!!!
  • "Plener malarski" w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  • "Czwórka" Najlepszą Szkołą w powiecie wadowickim.
  • Finał Powiatowy Indywidualnych Biegów Przełajowych.
  • Ważne daty - Kalendarz na I półrocze 2014/2015.
  • Wyniki konkursu "My z Niego Wszyscy...."
  • 75 rocznica utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego.
  • Rajd Turystyczny.
  • "Sprzątanie Swiata 2014".
  • Program nauki pływania "Żabką do lata".
  • Uwaga! II Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”(etap szkolny) już 26 września - więcej...
  • XXXV Ogólnopolski Bieg Powsinogi.
  • Obóz we Włoszech -zapisy do lutego 2015r. do Pani Moniki Chmury.
  • "Indywidualne Biegi Przełajowe".
  • Expresowy konkurs plastyczny: "Mój przyjaciel naukowiec" - termin do 19 września br.
  • Zaproszenie na "Małopolską Noc Naukowców" - 26 września br.
  • Udział naszych piłkarzy w zawodach "O puchar Donalda Tuska".
  • Konkurs Plastyczny "Chcieliśmy być wolni, wolność sobie zawdzięczać - w 70 rocznicę powstania warszawskiego".
  • 16 i 17 września odbędą się spotkania z rodzicami. Więcej...
  • Zapraszamy na blog sportowy "W-f z klasą" Naszej Szkoły.
  • Udany obóz sportowy MKS w Dźwirzynie.
  • Nowy Rok Szkolny 2014/2015 - rozpoczęty!
  • Uwaga!-Nauka pływania dla uczniów klas V-VI na basenie w Kętach.
  • Plan lekcji rok szkolny 2014/2015.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 dla klas IV - VI.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 dla klas I - III.
  • Dofinansowanie - "Wyprawka Szkolna 2014/2015" - informacje na stronie głównej.
  • Wykaz podręczników dla klas II - VI na rok szkolny 2014/2015.
  • Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy....


    Rok szkolny 2013/2014

  • Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy....
  • Harmonogram zakończenia roku szkolnego dla klas I - VI.
  • Uczniowie nagrodzeni za wzorowe zachowanie na swietlicy szkolnej.
  • Dzień Sportu Szkolnego.
  • Uczniowie nagrodzeni za wzorowe zachowanie na swietlicy szkolnej.
  • Sukcesy sportowe na świetlicy szkolnej.
  • Wykaz podręczników dla klas II - VI na rok szkolny 2014/2015.
  • Konkurs Krajoznawczy "Znam Gminę Andrychów".
  • Teledysk "Happy"z "Pikniku Rodzinnego"- przygotowany przez p.Piotra Szczepańskiego.
  • Wyniki Konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego" z Historii".
  • "IX Piknik Rodzinny".
  • V Turniej Wadowickich Dni Siatkówki „o Puchar Krzysztofa Ignaczaka.
  • Informacja dla rodzin o niskich dochodach - formy pomocy.
  • Nabór do świetlcy szkolnej i na obiady na rok szkolny 2014/2015 - więcej "strona główna".
  • 12 czerwca- Spotkania z Rodzicami klas IV - VI - więcej w "Ogłoszeniach".
  • "Lekcja wolności".
  • Konkurs o miano "Mistrza Przedmiotowego" z Techniki.
  • Konkurs czytelniczy dla klas IV - VI - rozstrzygnięty!
  • Konkurs o miano "Mistrza Przedmiotowego" z Przyrody.
  • Turniej Piłki Siatkowej „MAMA, TATA I JA”.
  • Powiatowy Finał Igrzysk w Piłce Nożnej Chłopców.
  • Czwarta Sztafeta w Województwie!
  • Turniej "jedynek"dziewcząt.
  • "Mistrz Przedmiotowy z Informatyki"
  • "Mistrz Przedmiotowy z Języka Polskiego".
  • „Trudne wierszowane głoski” - zaproszenie na rozstrzygnięcie konkursu.
  • Dzień Ziemi - Konkurs na Kreację z Recyklingu.
  • Dzień Ziemi.
  • Podwójny sukces.
  • Wicemistrzynie REJONU CHRZANOWSKIEGO w Mini Piłce Ręcznej
  • Sukces młodych szczypiornistów w Mini Piłce Ręcznej.
  • Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  • Uwaga! -Konkurs literacko - plastyczny na wyłonienie "Małego Burmistrza" pt: "Miejscowość moich marzeń" .
  • I Małopolski Interdyscyplinarny Konkurs "odkrywamy Średniowiecze".
  • Góralska muzyko grojże mi... - koncert .
  • Projekt pt."Ekologia- wszyscy jesteśmy w pełni sprawni".
  • Finaliści Konkursu Plastycznego„Razem w szkole, razem na podwórku”.
  • Euroweek - Szkoła Liderów 2014.
  • Harmonogram obchodów "Dnia Ziemi" - klasy IV - VI.
  • Harmonogram obchodów "Dnia Ziemi" - klasy I - III.
  • VIII Olimpiada Sportowa Klas Pierwszych..
  • 14, 15 i 16 kwietnia - Spotkania z Rodzicami uczniów klas I - VI - kliknij po szczegółowe informacje.
  • Turniej "Trójek siatkarskich dziewcząt" Kinder+Sport.
  • Turniej "Dwójek siatkarskich dziewcząt" Kinder+Sport.
  • Zawody Rejonowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • Od dnia 7 kwietnia rusza informatyczny konkurs TIK - TAK. Chętni zakładają konto na stronie Tik Taka i raz dziennie rozwiązują test na czas- 10 minut. Testy będą aktywne po godzinie 18.00 - 7 kwietnia. Wybierając szkołę, szukajcie pozycji 47 na liście. Powodzenia!
  • Regulamin Konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego" z informatyki.
  • "Przygoda Króla Jegomości"- "Kocioł Teatralny 2014".
  • Klasa Vf w Korowodzie Teatralnym.
  • Godziny wydawania obiadów w czasie rekolekcji.
  • Zawody Powiatowe w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.
  • Zawody Rejonowe w Mini Piłce Koszykowej Chłopców.
  • Powiatowe Zawody w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt.
  • Gminne Zawody Unihokeja dziewcząt i chłopców.
  • Zawody Powiatowe w mini piłce koszykowej chłopców.
  • Gminny Konkurs BRD.
  • III Gminny Konkurs Języka Angielskiego.
  • Wyróżnienie dla Agnieszki w V Ogólnopolskim Konkursie Poezji.
  • Mistrzynie Gminy w Mini Piłce Ręcznej.
  • Uwaga! Ogłaszamy Konkurs -"Pomyśl zanim wrzucisz –dbaj o swoją tożsamość!"
  • V Ogólnopolski Konkurs Poetycki - zaproszenie na Galę Talentów.
  • Szkolna Liga Koszykówki.
  • Turniej Kinder - Sport 2014.
  • 10 marca br. "Otwarty Poniedziałek".
  • Gminny Turniej Siatkówki dziewcząt szkół podstawowych.
  • Film na temat "Cyberprzemocy".
  • STOP "Cyberprzemocy".
  • Link do strony o "Sprawdzianie Szóstoklasisty" 2014/2015 .
  • 18, 19 marca testy sprawnościowe - kwalifikacja do klasy sportowej.
  • Wyniki Konkursu Logopedycznego "Trzeszczące głoski".
  • Rekrutacja do klasy sportowej na rok szkolny 2014/2015.
  • Turniej "Jedynek" siatkarskich w Chrzanowie.
  • I miejsce w Zawodach Gminnych w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.
  • Uwaga! - Konkurs czytelczy dla klas IV - VI.
  • Co nas czeka w nadchodzącym czasie: luty, marzec br.
  • "Czysta Małopolska"- projekt ekologiczny.
  • Obchody Święta Patrona Szkoły.
  • Uwaga! - Konkurs czytelczy dla klas IV - VI.
  • Rok szkoły w ruchu- przykłady dobrych praktyk.
  • Ferie w ruchu.
  • Popołudnie na lodowisku.
  • Zaproszenie dla Rodziców Uczniów klas III w sprawie klasy sportowej.
  • Wyniki Gminnego Konkursu "Boże Narodzenie w oczach dzieci".
  • II Turniej Mini Piłki Siatkowej Trójek.
  • Sukcesy Uczniów klas I - VI w konkursach w I półroczu 2013/2014.
  • Harmonogram Obchodów Święta Patrona Szkoły klasy IV - VI.
  • Harmonogram Obchodów Święta Patrona Szkoły klasy I - III.
  • Bal Karnawałowy klas I - III.
  • Ferie z "siatkówką".
  • Turniej Mini -siatkówki dziewcząt w kategorii "2" i "3".
  • Uwaga!- Plan lekcji (poprawiony) na II półrocze.
  • Zajęcia feryjne dla uczniów.
  • Wieczór z kolędą.
  • Pasowanie na czytelnika.
  • Konkurs szopek.
  • Wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek.
  • Wyniki Szkolnego Konkursu na Świąteczną Kartkę w języku angielskim.
  • Wyniki Szkolnego Konkursu Piosenki klas I - III .
  • Spotkania z Rodzicami Uczniów klas IV - VI- 23 stycznia br. zaproszenie na "Wieczór z kolędą".
  • Spotkania z rodzicami klas I-III.
  • Ola - „najmłodszą” Mistrzynią Powiatu w szachach.
  • Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Magia Świąt".
  • "Kierowco!- Nie jesteś sam na drodze".
  • I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy.
  • "Czysta Małopolska"-projekt ekologiczny.
  • Szkolna Wigilijka.
  • Harmonogram pracy w dniu 20 grudnia - "Wigilijki szkolne".
  • X Gminny Przegląd Kolęd Obcojęzycznych.
  • 89 numer gazetki "Nasz Świat".
  • Konkurs Powiatowy "Talenty 2013"- kategoria wokal - nominacja Michała.
  • Julka - "Talentem 2013" z plastyki.
  • Mikołajkowa "Lekcja muzyki na żywo".
  • "Otwarty Poniedziałek" dnia 16 grudnia br. godz. 17.30 - 18. 30.
  • Szkolne "Mikołajki".
  • Konkurs recytatorski klas I - III.
  • II miejsce Michała w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Angielskiej.
  • Sukcesy w konkursie wokalnym "Szkolny Song".
  • Zabawa Andrzejkowa.
  • "Bieg po Serce Zbója".
  • Uwaga - Wycieczka szkolna do Pragi - zapisy do końca lutego.
  • Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej.
  • Mistrzostwa Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej.
  • 2 grudnia - Akcja "Góra Grosza" w Naszej Szkole.
  • Dyplom "Eko-Liderów".
  • Konkurs "Eko-Liderów"-podziękowanie.
  • Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  • Patriotyczne Śpiewanie - akcja ogólnopolska.
  • Nasi uczniowie w Powiatowym Konkursie "Talenty" - plastyka.
  • Warsztaty Teatralne koła plastycznego.
  • Gminny Konkurs "Oko na Góry" rozstrzygnięty.
  • Ranking lektur szkolnych za miesiąc październik.
  • Podsumowanie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.
  • Wycieczka klasy 4b do Mini Zoo w Inwałdzie.
  • Harmonogram obchodów Dnia Niepodległości- realizowany w dniu 16 listopada br.klasy I - VI.
  • Uwaga! Spotkania z Rodzicami 12 i 13 listopada - więcej w "Ogłoszeniach".
  • Finały Gminne i Powiatowe w Piłce Nożnej Halowej Chłopców.
  • Ustanawiamy rekord w resuscytacji krążeniowo-oddechowej..
  • Gminny Halowy Turniej Mini Piłki Nożnej dziewcząt.
  • Wyniki konkursu "Skarbonka".
  • Wyniki Szkolnego Konkursu Poezji Religijnej.
  • Regulamin konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego z przyrody".
  • Święto Edukacji Narodowej połączone z Dniem Europejskim.
  • Żywa lekcja historii w warowni w Inwałdzie.
  • Ogłoszenie biblioteki.
  • Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
    "I love singing".
  • Plener malarski w Pszczynie.
  • Regulaminy konkursów przedmiotowych o miano "Mistrza Przedmiotowego".
  • Harmonogram zajęć w dniu 14 października br. kl. I - III.
  • Harmonogram zajęć w dniu 14 października br. Podsumowanie projektów kl. IV - VI.
  • 7 października br. "Otwarty Poniedziałek". Więcej w zakładce Ogłoszenia.
  • Udany występ naszych młodych adeptek siatkówki
    -na początek sezonu.
  • Procedura wydawania duplikatu legitymacji szkolnej, świadectw, karty rowerowej - zakładka dokumenty/szkolne procedury postępowania.
  • Uwaga! - Nowy plan lekcji od 23 września br.
  • Regulaminy Małopolskich Konkursów Przedmiotowych.
  • Z Magellanem na lekcji historii.
  • XXXIV Ogólnopolski Bieg Powsinogi.
  • Wychowania do życia w rodzinie" w kl. 5 i 6 szkoły podstawowej -program.
  • Trupa Pana Dropsa dla Pierwszaków.
  • Bezpieczna droga do szkoły.
  • Małopolskie konkursy przedmiotowe dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2013/2014.
  • Kalendarz Roku Szkolnego 2013/2014 - ważne daty.
  • Uwaga! Zmiana planu lekcji od dnia 9 września br.
  • Spotkania z Rodzicami Uczniów klas I- III (zakładka "ogłoszenia").
  • Spotkania z Rodzicami Uczniów klas IV - VI (zakładka "ogłoszenia").
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014 klas I - III.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014 klas IV - VI.
  • Plan lekcji na rok szkolny 2013/2014.
  • Udany obóz sportowy w Dźwirzynie.
  • Morski świat na ścianach naszej szkoły.
  • Warsztaty językowe w Londynie.
  • Wykaz podręczników dla klas I - VI na rok szkolny 2013/2014.
  • Dofinansowanie - "Wyprawka Szkolna 2013/2014"



    Rok szkolny 2012/2013

  • Wykaz podręczników dla klas I - VI na rok szkolny 2013/2014.
  • Dofinansowanie - "Wyprawka Szkolna 2013/2014"
  • Pożegnanie "Szóstoklasistów".
  • II etap rozmowy aplikacyjnej dla kandydatów ubiegajacych się o stanowisko nauczyciela w-f w klasie sportowej.
  • Sportowe sukcesy dzieci ze świetlicy szkolnej.
  • Międzybibliotecznym konkurs plastyczny "Moja niezwykła podróż".
  • Wyniki konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego z Języka Polskiego".
  • Udane zawody pływackie.
  • Wyniki szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I-III.
  • VI Gminny Konkurs Krajoznawczy "Znam Gminę Andrychów".
  • Kolejny sukces zespołu "Minibe".
  • Spotkanie z Mirosławem Hermaszewskim - polskim kosmonautą.
  • „Dlaczego chcę zostać Burmistrzem?”.
  • Gminny Konkurs Recytatorski "Twórczość poetów beskidzkich".
  • Mistrzowie przedmiotowi klasy IV - VI.
  • Sukcesy uczniów klas I -III w II półroczu.
  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2013/2014.
  • Harmonogram wywiadówek kl. IV - VI- 13 czerwca br.
  • Barażowy Turniej Makroregionalny w Kielcach.
  • Powiatowy konkurs "Moja Rodzina".
  • Druk zgłoszenia dziecka na świetlicę szkolną 2013/2014.

  • Druk zgłoszenia dziecka na stołówkę 2013/2014.

  • Regulamin świetlicy szkolnej.

  • "Wyprawka pierwszoklasisty" i podręczniki 2013/2014.

  • Co nas czeka w miesiącu czerwcu - harmonogram.
  • Relacja z VIII "Pikniku Rodzinnego"oraz z turnieju "Mama, Tata i Ja".
  • Gminny Konkurs Recytatorski.
  • Turniej Piłki Siatkowej dla Uczniów i Rodziców
  • Wyniki konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego z Techniki i Informatyki"
  • Sukces Lekkoatletek z Czwórki!!!
  • Finał Powiatowy chłopców w Mini Piłce Nożnej.
  • Ważne Ogłoszenia dla Rodziców w zakładce "Ogloszenia".
  • Aplikacja na stanowisko nauczyciela wychowania fizycznego w klasie sportowej IV o profilu piłka nożna chłopców.
  • Zaproszenie na "Piknik Rodzinny" - 25 maja br.
  • Konkurs o miano "Mistrza Przedmiotowego z Przyrody"
  • "Otwarty poniedziałek" - 20 maja 2013r.
  • Pożegnanie, odchodzącego z pracy Pana Marcina Biczaka.
  • Powiatowy Turniej Szachowy "Królewska gra i ja".
  • Studenci z "Czwórki" na kolejnych wykładach.
  • Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
  • Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
  • Maj miesiącem zdrowia w Naszej Szkole-informacje strona główna.
  • Wojewódzki Finał Kinder Sport 2013.
  • Akademia z okazji 222 rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  • Finał Gminny Unihokeja.
  • Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
  • "Wiosna w teatrze"
  • Konkurs "Renesans w Krakowie" - gala rozdania nagród.
  • Indywidualizacja nauczania w klasach I - III - gimnastyka korekcyjna.
  • Akcja pomocy bezdomnym zwierzętom.
  • Co nas czeka w nadchodzącym czasie - kwiecień, maj.
  • Dyskoteka szkolna.
  • List na konkurs "Mam 6 lat" Krystiana Skowrona z kl. IIIa
  • 17 kwietnia br. zapraszamy Rodziców na wykłady z cyklu "Szkoła dla Rodziców"
  • Uwaga! 16 i 17 kwietnia br. zapraszamy na wywiadówki (zakładka-ogłoszenia)
  • Finał Wojewódzki - Igrzyska Młodzieży Szkolnej "4" dziewcząt.
  • Sześciolatki w Salonie.
  • Gminny Konkurs Ortograficzny klas II i III.
  • Zawody Rejonowe w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • Informacja - klasa sportowa.
  • Sukces Uczniów z kl. VI c w Małopolskim Konkursie "Renesans w Krakowie".
  • Sukces Mateuszka z kl. IVa w eliminacjach "Festiwalu Zaczarowanej Piosenki".
  • Zaproszenie dla Rodziców Sześciolatków "Salon Sześciolatka".
  • "Minibe", czyli "Trupa Pana Dropsa".
  • "Mieszkam w Beskidach"- konkurs plastyczny.
  • Sukces Nataszy.
  • Wojewódzki Konkurs „Renesans w Krakowie”.
  • Koncert Zespołu "Kurakas".
  • II Gminny Konkurs Języka Angielskiego.
  • Turniej Powiatowy w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt.
  • Nowa zakładka na stronie głównej "Sześciolatek"- Strona dla Rodziców dzieci sześcioletnich.
  • Zaproszenie dla Rodziców Sześciolatków urodzonych w 2007r.
  • Uwaga! - nabór uczniów do klasy czwartej o profilu sportowym - patrz strona główna.
  • ,,Sześciolatki na medal”- piękna gala.
  • Agnieszka z kl. IV f- laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Debiut".
  • 4 marca - "Otwarty Poniedziałek".
  • Ważne daty w marcu.
  • Finały Gminne w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.
  • "Góra Grosza" - XIII edycja.
  • Wyniki Konkursu Recytatorskiego I - VI.
  • "EuroWeek-Szkoła Liderów".
  • IX Gminne Zawody w Narciarstwie Alpejskim i w Snowboardzie.
  • Edukacja ekologiczna "Stop - Smog".
  • Wyniki konkursu "Boże Narodzenie w oczach dzieci".
  • Bal karnawałowy klas I - III.
  • Mistrzostwa Powiatu Wadowickiego w Szachach.
  • Uczniowie z "Czwórki" w "Twoim Radiu Andrychów".
  • Harmonogram pracy w dniu 12 lutego 2013. Świeto Patrona Szkoły klasy IV - VI.
  • Studenci z "Czwórki".
  • Nowy plan lekcji na II półrocze - ważny od 11 lutego 2013r.
  • Wyniki Konkursu Ortograficznego.
  • "Warsztaty malowane farbami".
  • "Wieczór z kolędą".
  • Pasowanie na czytelnika.
  • Dzień Babci i Dziadka.
  • Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek.
  • Wigilijki w klasach I - VI i wspólne kolędowanie.
  • Wigilijki w klasach I - VI i wspólne kolędowanie.
  • Jasełka 2012.
  • Mikołajki szkolne.
  • Gminny Konkurs Piosenki "Szkolny Song".
  • Kampania "No promil - no problem".
  • Konkurs recytatorski klas I - III - wyniki.
  • Zwierzę nie jest rzeczą - konkurs.
  • XX Gminny Konkurs Poezji Religijnej.
  • Konkurs czytelniczy dla uczniów klas IV - VI.
  • Wyniki szkolnego konkursu piosenki klas I - III.
  • Zaproszenie na wystawę "Starożytność".
  • 3 X Wieprzówka - artystyczne sukcesy naszych uczniów.
  • Andrzejki 2012.
  • Konkurs historyczny- etap szkolny.
  • XIII Przegląd Pieśni Patriotycznej.
  • Co nas czeka w grudniu.
  • Szkolny Konkurs Poezji Religijnej.
  • Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.
  • Zwycięstwa na wyciągnięcie ręki, a właściwie nogi ;-)
  • Procedura załatwiania spraw i problemów szkolnych.
  • Mistrzostwa Ziemi Wadowickiej w Piłce Siatkowej.
  • Wygrana i wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Oko na Góry".
  • Obchody rocznicowe Odzyskania przez Polskę Niepodległości w klasach IV - VI.
  • Obchody rocznicowe Odzyskania przez Polskę Niepodległości w klasach I - III.
  • "Afryka XXI wieku, a nowoczesne technologie".
  • Szkolny Etap Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego.
  • "Jeżowóz" - Program Mobilnej Edukacji Ekologicznej.
  • Indywidualizacja nauczania w klasach I - III logopedia.
  • Uwaga!13, 14 listopada 2012 "Wywiadówki" - zakładka ogłoszenia.
  • Harmonogram obchodów "Święta Niepodległości" w klasach IV - VI.
  • Harmonogram obchodów "Święta Niepodległości" w klasach I - III.
  • Festiwal Artystyczny "Talenty 2012".
  • Święto Edukacji Narodowej połączone z Dniem Europejskim.
  • Harmonogram zajęć w dniu 15 października br. dla klas I-VI.
  • Mamy nowego Przewodniczącego RSU.
  • Warsztaty - spotkanie z teatrem.
  • Korowód Teatralny.
  • Wyniki konkursu "Najciekawsze zdjęcie z wakacji".
  • Indywidualizacja nauczania w Naszej Szkole.
  • Indywidualne biegi przełajowe - zawody.
  • Sprzątanie Świata 2012.
  • XXXIII Ogólnopolski Bieg Powsinogi.
  • Uwaga- Ważny Komunikat! - WYPRAWKA.
  • Plan lekcji na Rok Szkolny 2012/2013.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2012/2013 dla klas IV - VI.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2012/2013 dla klas I - III.
  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2012/2013.
  • Szkolny Zestaw Programów Nauczania na Rok Szkolny 2012/2013.



    Rok szkolny 2011/2012


  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2012/2013.
  • Szkolny Zestaw Programów Nauczania na Rok Szkolny 2012/2013.
  • Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012 klas I - VI.
  • Pożegnanie Szóstoklasistów.
  • Wycieczka klasy III f i III b do Mini Zoo.
  • 14 czerwca br. Spotkania z Rodzicami klas IV - VI.
  • Międzybiblioteczny konkurs plastyczny na plakat Euro 2012 .
  • Gminny konkurs "Znam Gminę Andrychów".
  • Andrychowska Platforma E-learningowa.
  • Co nas czeka w nadchodzącym czasie.
  • Nowości w bibliotece, czyli audiobooki.
  • Wyniki konkursu klas IV -VI "Mistrz ortografii".
  • Relacja z VII Pikniku Rodzinnego na stronie www.andrychow.org.
  • VII Piknik Rodzinny.
  • Wyniki szkolnego konkursu czytelniczego dla klas IV - VI.
  • Akademia - Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  • "Dzień Ziemi" - rajdy, wycieczki.
  • Uwaga! Zmiana terminu II etapu Konkursu Ortograficznego.
  • "Na zamku rycerskim"- lekcje historii na żywo.
  • Uwaga! Zmiana terminu II etapu Konkursu Ortograficznego.
  • Wywiadówki 24.04.2012.
  • I Gminny Konkurs Języka Angielskiego.
  • Szkolna Liga Koszykówki.
  • Regulamin Szkolnego Konkursu Ortograficznego klas IV VI.
  • Konkursy towarzyszące obchodom Święta Patrona Szkoły.
  • Obchody "Święta Patrona Szkoły", połączone z pierwszym dniem wiosny.
  • Sprawozdanie z lekcji otwartej OK.
  • Harmonogram obchodów Swięta Patrona Szkoły - 21 marca br.
  • Spotkanie z Rodzicami dzieci sześcioletnich "Sześciolatek w szkole".
  • Harmonogram zajęć na feriach zimowych.
  • Zabawa karnawałowa klas IV - VI.
  • Zabawa karnawałowa klas I - III.
  • Pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika.
  • Regulamin stroju szkolnego.
  • Uwaga! Konkurs ortograficzny dla klas IV - VI.
  • Zaproszenie dla Dzieci Sześcioletnich wraz z Rodzicami do Naszej Szkoły.
  • I miejsce drużyny chłopców w piłce siatkowej.
  • I miejsce drużyny dziewcząt w piłce siatkowej.
  • Uwaga!!! od 30 stycznia - nowy podział godzin - na belce strony głównej!
  • "Wieczór z kolędą".
  • Szkolny Konkurs Szopek.
  • Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Tradycje Bożego Narodzenia".
  • Przesłuchania do koncertu "Wieczór z kolędą".
  • Zaproszenie dla Rodziców i Uczniów na "Wieczór kolęd".
  • "Mitologia" na lekcjach historii.
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Naszej Szkole.
  • 18 stycznia - spotkania z Rodzicami uczniów klas I - III.
  • 27 stycznia Próbny Sprawdzian dla klas IV, V, VI.
  • 19 stycznia - spotkania z Rodzicami uczniów klas IV - VI.
  • Konkurs plastyczny dla klas IV - VI-regulamin.
  • Konkurs plastyczny dla klas I-III-regulamin.
  • Przesłuchania do konkursu kolęd dla klas I - VI-regulamin.
  • "Obudź Twe Marzenia" - spotkanie osób niepełnosprawnych.
  • "Talent 2011" w Naszej Szkole.
  • "XIX Gminny Konkurs Ekologiczny.
  • Wigilijka szkolna.
  • Bajkoterapia "Czerony Kapturek".
  • Konkurs recytatorski klas I - III.
  • Szkolne "Mikołajki".
  • Szkolny Konkurs Piosenki klas I - III.
  • XIV Gminny Konkurs "Szkolny Song".
  • 5 grudnia - "Otwarty poniedziałek".
  • Zabawy andrzejkowe w klasach IV - VI
  • Podziękowanie od Szpitala Powiatowego w Wadowicach, od Fundacji "Arka"....
  • Konkurs Gminny "Oko na góry rozstrzygnięty".
  • XII Przegląd Pieśni Patriotycznej.
  • Dar dla Oddziału Pediatrycznego w Wadowicach.
  • Trzy listy otwarte...
  • Obchody Święta Niepodległości Polski w klasach I - III.
  • Obchody Święta Niepodległości Polski w klasach IV - VI.
  • Dyskoteka szkolna dla uczniów klas IV - VI.
  • Wywiadówki I - VI w ogłoszeniach.
  • Zrób biało - czerwony kotylion.
  • Narodowe Święto Niepodległości "Od niepodległości do Prezydencji Polski w UE" - harmonogram.
  • Dar dla schroniska w Bielsku Białej.
  • Wyniki wyborów do RSU.
  • Gminny Konkurs Poezji religijnej rozstrzygnięty!
  • Pasowanie pierwszoklasistów.
  • Święto Edukacji połączone z Dniem Europejskim.
  • Szkolny Konkurs Poezji Religijnej.
  • Plener malarski 2011.
  • Plan wycieczek na rok szkolny 2011/2012 dla klas IV - VI.
  • Plan wycieczek na rok szkolny 2011/2012 dla klas I - III.
  • Nowa zakładka na stronie głównej pod "Aktualnościami"- "ZUCHY".
  • Zbiórka żywności dla rodzin potrzebujących pomocy.
  • Finał Powiatowy Indywidualnych Biegów Przełajowych.
  • Harmonogram wydarzeń na miesiąc październik.
  • II miejsce Naszych Piłkarzy w Myślenicach.
  • Pierwsze zebranie Rady Rodziców.
  • Projekt Edukacyjny Kino Szkoła.
  • "Otwarty poniedziałek" - informacja w zakładce "Ogłoszenia".
  • Obchody Dnia Europejskiego - czytaj w zakładce "Ogłoszenia".
  • Indywidualne zawody w biegach przełajowych.
  • Akcja "Sprzątanie Świata".
  • Nowość- "Galeria Jednego Obrazu - strona główna".
  • Walczą o "Puchar Premiera".
  • "Minibe" w "Kotle Teatralnym".
  • "I Andrychowski Bieg Uliczny".
  • Harmonogram "Sprzątania Świata".
  • Plan lekcji na rok szkolny 2011/2012.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2011/2012 dla klas I - III.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2011- 2012 dla klas IV - VI.
  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2011/2012.


  • Rok szkolny 2010/2011



  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2011/2012.
  • Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2010/2011.
  • Pożegnanie Szóstoklasistów 2010/2011.
  • Sukcesy uczniów w II półroczu 2010/2011.
  • Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2010/2011.
  • Harmonogram "Dnia Sportu kl. IV - VI" 20 czerwca br.
  • Wyróżnienia w konkursie "Nowe wcielenie elektrośmieci".
  • "VI Piknik Rodzinny".
  • Zaproszenie na "VI Piknik Rodzinny".
  • Gazetka "Nasz Świat" - strona na Facebook'u.
  • Zespół taneczny klasy Vb.
  • Konkurs dla klas IV - VI "Nowe wcielenie elektrośmieci".
  • Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja- akademia..
  • Jubileusz 40 lecia Naszej Szkoły.
  • Osiągnięcia pozaszkolne uczniów klas I - III.
  • Bal Karnawałowy 2011.
  • Gminne zawody w piłkę siatkową dziewcząt.
  • "Mol Optivum" w bibliotece szkolnej.
  • Pasowanie pierwszoklasistów na czytelnika.
  • Gminne zawody w piłkę koszykową chłopców.
  • Jasełka klas I - VI.
  • Szkolny Konkurs Szopek.
  • Wigilijki klas I - VI.
  • Gminny Przegląd "Śpiewamy Kolędy i Pastorałki".
  • VII Przegląd Kolęd Europejskich-Targanice.
  • Gminny konkurs "Szkolny Song".
  • Otwarcie nowej hali sportowej.
  • Plan lekcji na II półrocze roku szkolnego 2010/2011r.
  • Konkurs recytatorski klas I - III.
  • Światowy "Dzień Pluszowego Misia" w klasach I - III.
  • Andrzejki 2010.
  • Konkurs piosenki klas I - III.
  • Obchody Święta Niepodległości (klasy I - VI).
  • Gazetka szkolna "Nasz Świat" - numer 81.
  • Zawody w halowej piłce nożnej.
  • Wyniki jesiennych zawodów w biegach przełajowych.
  • Zajęliśmy IV miejsce w Konkursie Małopolskim "Odblaskowa Szkoła" - uroczysta Gala rozdania nagród.
  • "Święto Edukacji Narodowej" 2010.
  • Wystawa poświęcona Marii Konopnickiej.
  • "Sprzątanie Świata" 2010.
  • Wszystko o akcji happeningowej "Odblaskowa Szkoła".
  • Konkurs na plakat, bądź transparent, dotyczący tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas I - III.
  • Konkurs na wiersz o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla klas I - III.
  • Konkurs na piosenkę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla klas I - VI.
  • Wywiadówki klas IV - VI - 7 września 2010r.
  • Konkurs na wiersz o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla klas IV - VI.
  • Konkurs na piosenkę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla klas IV - VI.
  • Konkurs na plakat, bądź transparent, dotyczący tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla klas IV - VI.
  • Wiadomość Roku! - Nowa sala gimnastyczna już prawie gotowa.
  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2010/2011 dla klas I-III.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2010/2011 dla klas IV-VI.
  • Zestaw podręczników I - III na rok szkolny 2010/2011.
  • Zestaw podręczników IV - VI na rok szkolny 2010/2011.



  • Rok szkolny 2009/2010


  • Dyskoteka pożegnalna "Szóstoklasistów".
  • Pożegnanie "Szóstoklasistów".
  • Wywiadówki i kiermasz używanych podręczników.
  • Zestaw podręczników I - III na rok szkolny 2010/2011.
  • Zestaw podręczników IV - VI na rok szkolny 2010/2011.
  • "Mistrz Przedmiotowy" z historii.
  • V Piknik Rodzinny.
  • Wielka wygrana w konkursie...
  • Uroczystość rozdania kart rowerowych.
  • III miejsce i Wyróżnienie Naszej Szkoły w konkursie ogólnopolskim .
  • Projekt i inscenizacja klasy IIIb - "Mikołaj Kopernik...".
  • "Mistrz Przedmiotowy" z techniki i informatyki.
  • Przedstawienie "O tygrysku, który nie chciał być w kwiatki".
  • Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  • Wycieczka klasy VI c "Szlakiem Orlich Gniazd".
  • Jesteśmy w gazecie "Kronika Beskidzka".
  • Obchody "Dnia Ziemi".
  • Bajka terapeutyczna o tematyce ekologicznej.
  • Konkurs plastyczny "Mapa niebezpiecznych miejsc wokół Szkoły".
  • Akcja "Jabłko, czy cytryna?".
  • Wymiana stolarki okiennej.
  • Spotkanie z Policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego.
  • Wygrana Małgosi.
  • Tragedia pod Smoleńskiem.
  • Uwaga! Nowy plan lekcji.
  • Wiadomość Roku! - Nowa sala gimnastyczna rośnie w oczach.
  • Chopin w Domu Kultury.
  • Rowerowy tor przeszkód.
  • Bezpiecznie na rowerze.
  • Wycieczka do Krakowa koła językowego.
  • Warsztaty "Wijemy palmy".
  • "Pasowanie na czytelnika" uczniów klas pierwszych.
  • Nowe gazetki "Nasz Świat".
  • Wyniki konkursu recytatorskiego z języków obcych.
  • Dar dla schroniska dla bezdomnych zwierząt.
  • Odwiedziny Szóstoklasistów w Gimnazjum nr 2 w Andrychowie.
  • Spotkanie Rodziców z Dyrektor Gimnazjum nr2 w Andrychowie.
  • Koła zainteresowań II półrocze.
  • Osiągnięcia uczniów klas IV - VI w I półroczu.
  • Osiągnięcia uczniów klas I - III w I półroczu.
  • Bal karnawałowy uczniów klas I - III.
  • Bal karnawałowy uczniów klas IV - VI.
  • Plan lekcji na II półrocze.
  • XVIII Finał "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".
  • Wyniki Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr".
  • Występ klasy IV f w teatrzyku jasełkowym.
  • Jasełka 2009.
  • Szkolny Konkurs Szopek.
  • Jasełka 2009.
  • Szkolne "Mikołajki".
  • Obchody Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  • Obchody Święta Edukacji Narodowej.
  • Pasowanie na Ucznia.
  • Konkurs Piosenki dla uczniów klas I - III.
  • Krzyżówki dla najmłodszych.
  • "Sprzątanie Świata" 2009.
  • Ważne daty w roku 2009/2010.
  • Uroczyste rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego 2009/2010.
  • Stulecie urodzin Pani Ireny Fryś.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2009/2010 dla klas I-III.
  • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2009/2010 dla klas IV-VI.
  • Plan zajęć gimnastyki korekcyjnej I półrocze 2009/2010.
  • Plan lekcji na rok szkolny 2009/2010.


    Rok szkolny 2008/2009


  • Uroczyste pożegnanie Klas Szóstych.
  • Szkolny Zestaw Programów Nauczania na rok szkolny 2009/2010.
  • Lista uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2009/2010.
  • Wykaz podręczników na rok szkolny 2009/2010.
  • IV Piknik Rodzinny.
  • Wyniki konkursu "Znam Gminę Andrychów".
  • Reforma programowa 2009 (dla nauczycieli).
  • Portal "WIEM" dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
  • Wyniki konkursu o miano "Mistrza Przedmiotowego z Przyrody".
  • Nowe gazetki "Nasz Świat".
  • Uwaga! - Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów - harmonogram.
  • Uwaga! - nowy PLAN LEKCJI II półrocze.
  • Plan zajęć gimnastyki korekcyjnej II półrocze 2009.
  • Harmonogram ferii zimowych klas I - III.
  • Harmonogram ferii zimowych klas IV - VI.
  • Bal Karnawałowy klas IV - VI.
  • Bal Karnawałowy klas I - III.
  • Pozaszkolne osiągnięcia sportowe uczniów klas IV - VI w pierwszym półroczu.
  • Osiągnięcia szkolne uczniów klas IV - VI w pierwszym półroczu.
  • Osiągnięcia pozaszkolne uczniów klas IV - VI w pierwszym półroczu.
  • Osiągnięcia szkolne uczniów klas I-III w pierwszym półroczu.
  • Osiągnięcia pozaszkolne uczniów klas I-III w pierwszym półroczu.
  • Szkolny Konkurs Szopek.
  • Szkolny Konkurs Biblijny "Jonasz".
  • Gminny Konkurs Piosenki "Szkolny Song".
  • Konkurs kolęd i pastorałek.
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
  • Zamkowa Choinka Pokoleniowa.
  • Wigilijka w klasie Vd.
  • Wigilijka w klasie Vb.
  • Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny.
  • "Jasełka" w wykonaniu klasy V f.
  • "Jasełka" w wykonaniu klas integracyjnych.
  • Świąteczne wydanie gazetki szkolnej "Nasz Świat".
  • Świąteczne gify uczniów.
  • "Lekcja muzyki na żywo".
  • Szkolne "Mikołajki".
  • Wyniki konkursu recytatorskiego klas I - III.
  • "Jaki to kwiat" - bajkoterapia dla najmłodszych.
  • Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia.
  • Obchody 90 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  • Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej.
  • Klasy Integracyjne.
  • Pasowanie na Ucznia.
  • Harmonogram obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
  • Uwaga!!! Zmiana podziału godzin- od 4 listopada br.
  • Hymn Szkoły- podkład muzyczny + słowa.
  • Nowa zakładka "Filmy".
  • Wyniki szkolnego konkursu informatycznego "Bóbr"- opiekun p. K.Matusiak.
  • Wyniki szkolnego konkursu informatycznego "Bóbr"- opiekun p. E.Szemla.
  • Wyniki szkolnego konkursu ortograficznego.
  • Wyniki konkursu"Najciekawsze zdjęcie z wakacji".
  • Zmiany w regulaminie Dyżurów Szkolnych.
  • Święto Edukacji Narodowej.
  • Wycieczki dydaktyczne, połączone z akcją"Sprzątanie Świata".
  • Szkolne muzeobranie - "Jak to ze lnem było".
  • Grafik pracy szkolnych logopedów.
  • Grafik pracy pedagoga szkolnego.
  • Grafik pracy pielęgniarki szkolnej.
  • Grafik pracy pedagoga szkolnego.
  • Grafik pracy psychologa szkolnego.
  • Grafik pracy nauczycieli w świetlicy szkolnej.
  • Ogłoszenie dla Rodziców dzieci korzystających z obiadów.
  • Zmiany w dokumentach szkoły.
  • Gazetka "Nasz Świat" - numer 73.
  • Koła zainteresowań w naszej Szkole- I półrocze 2008/2009.
  • Ogłoszenie dla Rodziców - wywiadówki.
  • Uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2008/2009.
  • Ważne daty.
  • Kadra Pedagogiczna.
  • "Program Profilaktyki w SP 4".
  • "Program Pracy Wychowawczej w SP 4" .
  • Harmonogram rozpoczęcia Roku Szkolnego klas I - III.
  • Harmonogram rozpoczęcia Roku Szkolnego klas IV -VI.
  • Plan lekcji 2008/2009.
  • 1.
  • 2.
  • 3.



  • Rok szkolny 2007/2008

  • Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2007/2008.
  • Uroczyste pożegnanie klas Szóstych.
  • Nauczyciele i Personel Szkoły dla Uczniów- "Czerwony Kapturek szuka Księcia..."
  • Dzień Sportu Szkolnego.
  • Wycieczki, wycieczki (IV c, IV d)
  • Konkurs "Fitness & Dance"Targanice
  • Lista uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2008/2009.(plik .doc)
  • III "Piknik Rodzinny".
  • Prezentacja osiągnięć uczniów. Przedstawienie "Pierścień i róża".
  • Uroczysta Gala Konkursu "Renesans w Krakowie".
  • "217 rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja".
  • "Dzień Ziemi 2008".
  • Ważne daty.
  • Sprawdzian Szóstoklasisty 2008 - arkusze oraz rozwiązania.
  • Mistrz Przedmiotowy z Języka Niemieckiego.
  • Gminny Konkurs Matematyczny.
  • Laureaci Gimnazjalnego Konkursu Dla Szóstoklasistów.
  • Wyniki konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - etap wojewódzki.
  • Wyniki konkursu Matematyczno - Przyrodniczego - etap rejonowy.
  • Mistrz Przedmiotowy z Matematyki.
  • Laureaci Wojewódzkiego Konkursu "Renesans w Krakowie".
  • Wyniki Konkursu Regionalnego z historii „ LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922” - awans Ogólnopolski.
  • "Mistrz Przedmiotowy z Techniki".
  • "Mistrz Przedmiotowy z Informatyki".
  • "Mistrz Przedmiotowy z Przyrody".
  • Wyniki konkursu rejonowego z historii „ LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887- 1922” .
  • "Mistrz Przedmiotowy z Języka Angielskiego".
  • Dyplom "Wiedzy o zdrowiu".
  • Dyplomy za osiągnięcia sportowe.
  • Podziękowania 2007/2008.
  • Podręczniki na Rok Szkolny 2008/2009.
  • Brązowi zwycięzcy w województwie "Mini Piłka Siatkowa".
  • Złoty medal-Rejon "Mini Piłka Siatkowa".
  • Szkolny Zestaw Programów Nauczania 2008/2009.
  • Obchody DBI w naszej Szkole.
  • Bezpieczny Internet, czyli jaki?
  • Warsztaty "Wijemy palmy".
  • Gazetka szkolna "Nasz Świat"-numer 68,69,70.
  • Święto Patrona Szkoły.
  • Zawody Miejsko- Gminne i Wojewódzkie w "Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie".
  • Konkurs recytatorski klas IV- VI.
  • "Mistrz Przedmiotowy z Języka Polskiego".
  • Harmonogram obchodów Dnia Patrona Szkoły.
  • Osiągnięcia uczniów w konkursach w I semestrze.
  • Osiągnięcia sportowe w I semestrze.
  • Plan lekcji na II semestr.
  • Spotkanie z Rodzicami podsumowujące pracę szkoły w I semestrze.
  • Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych.
  • Zabawy karnawałowe.
  • Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.
  • Szkolny Konkurs Szopek .
  • Jasełka przygotowane przez klasę 4c .
  • Szkolny Konkurs Biblijny "Jonasz" .
  • Szkolne "Jasełka- kl.(2f, 4a, 6a)".
  • Szkolne "Wigilijki".
  • Dyplom "Szkoła Miesiąca".
  • "Zamkowa Choinka Pokoleniowa".
  • "Konkurs Stroików Świątecznych".
  • "Dyskoteka Karnawałowa dla dorosłych".
  • Regulamin stroju szkolnego .
  • Wyniki konkursu recytatorskiego klas I - III.
  • Lekcja muzyki "na żywo".
  • Dar dla Radoczy.
  • Szkolne "Mikołajki".
  • Szkolny konkurs poezji religijnej.
  • Szkolne "Andrzejki".
  • Bezpieczeństwo w Internecie".
  • Regulaminy dyżurów.
  • Przegląd Pieśni Patriotycznej.
  • Pani M. Kalinowska "Zasłużona dla Gminy Andrychów".
  • Na rehabilitację Szymona.
  • Nasza szkolna witryna wygrała po raz drugi w ogólnopolskim konkursie Eduseeka na najlepszą szkolną witrynę internetową.
  • Zatwierdzony Regulamin Rady Rodziców.
  • Michał Kolber z klasy III c -zwycięzcą!.
  • Obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej Szkole.
  • Harmonogram obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej Szkole ( 12. 11. 2007 r.).
  • Ogłoszenie Przewodniczącego Rady Rodziców.
  • Wstępne wyniki Międzynarodowego Konkursu z Informatyki "Bóbr"
    ( 26.10.2007) w obrębie naszej szkoły.(pdf)
    cel i założenia konkursu
  • Obchody Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych.
  • Wybory do Rady Rodziców, projekt regulaminu.
  • Uroczystość "Pasowania" Pierwszoklasistów.
  • Wyniki konkursu ortograficznego IV - VI.
  • Zawody w biegach przełajowych 2007.
  • Konkurs "Bóbr"- eliminacje szkolne.
  • Święto Edukacji Narodowej.
  • Wycieczki w ramach akcji "Sprzątanie Świata".
  • Zawiadomienie kierownika świetlicy.
  • Zmiany w organizacji świetlicy szkolnej.
  • Konkurs Informatyczny "BÓBR".
  • Mundurki na start.
  • Spotkanie po 25 latach.
  • Konkurs "Najpiękniejsze zdjęcie z wakacji"- wyniki.
  • Koła zainteresowań I semestr.
  • Zmiany w Statucie Szkoły, WSO.
  • Szkolne procedury postępowania w różnych sytuacjach.
  • Gry i zabawy integracyjne z harcerzami.
  • Dyplomy.
  • Logopeda (zmiana godzin pracy).
  • Psycholog szkolny (zmiana godzin pracy).
  • Pedagog szkolny (zmiana godzin pracy).
  • Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2007 / 2008.
  • Ważne daty
  • Kadra Pedagogiczna
  • Harmonogram rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2007/2008
  • Plan lekcji 2007/2008
















































  • strona główna>>>

    Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE



    Nasza szkolna witryna otrzymała w dniu
    4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


    Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
    I MIEJSCE
    na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
    w konkursie Eduseeka!!!


    Konkurs
    "Szkoła z tradycją"


    LOGO SZKOŁY

    Sprawdź pogodę
    w Andrychowie! 


    Pogoda





          © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
    ul. Włókniarzy 10A
    34 - 120  Andrychów
    tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
    kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
    Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
    Wszystkie prawa zastrzeżone