Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI>
Z życia Szkoły

Święto Patrona Szkoły

MIKOŁAJA KOPERNIKA        W dniu 24.02.2014r. Nasza Szkoła obchodziła uroczystość związaną z
Patronem Szkoły Mikołajem Kopernikiem.
W tym dniu nie było "typowych" lekcji.
         Klasy I - III rozpoczęły "świętowanie" omówieniem tematyki związanej z postacią M. Kopernika (także historią Szkoły), kosmosu (drogą człowieka w kosmos, zdobywaniem kosmosu), Układem Słonecznym.
Następnie klasy I - III udały się na salę gimnastyczną, gdzie wzięły udział w apelu przygotowanym przez klasy III E, II E oraz w pokazie mody kosmiczno – ekologicznej przygotowanym w ramach udziału w projekcie „Czysta Małopolska”
        Klasy IV rozpoczęły pracę nad projektem odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie przystąpili do przygotowania plakatów „ Miasto moich marzeń – czyste ekologiczne”, które po ukończeniu zostały wywieszone na gazetce w korytarzu, a następnie ocenione przez jury.
Po pracach projektowych, klasy IV udały się na salę gimnastyczną, gdzie nastąpiła prezentacja szkolnych talentów - "Jestem człowiekiem renesansu" ( skecz, pokaz tańca, piosenki).
         Klasy piąte rozpoczęły dzień podobnie jak klasy czwarte - odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie sześć klas piątych wzięło udział w Turnieju wiedzy o życiu M. Kopernika.
następnym punktem prac w tym dniu był Konkurs plastyczno – informacyjny „Stwórz własną czystą planetę” lub „ Moje osiedle – moja własna czysta planeta”. Każda klasa piąta przygotowała w tym celu piękne plakaty, które zostały wywieszone na gazetkach i ocenione przez jury.
        Klasy czwarte, piąte i szóste wzięły, udział w spotkaniu z kierownikiem Wydziału Ochrony Środowiska - panią E. Rohde - Trojan.
Uczniowie dowiedzieli się o sposobach gospodarowania odpadami, segregowaniu śmieci, kolorami worków, służących selekcji odpadów. Pogadanka była bardzo ciekawa.
Podczas spotkania na sali gimnastycznej, część uczniów klas VI zostało nagrodzonych dyplomami, nagrodami rzeczowymi, za udział w konkursach sportowych, informatycznych i logopedycznym.
        Po spotkaniu na sali gimnastycznej, uczniowie klas VI udali się do sal lekcyjnych, gdzie pod opieką wychowawców przygotowywali projekt gry planszowej o tematyce kosmicznej wraz z instrukcją gry.
Część uczniów przygotowywała również ulotkę lub folder pt. „ Segregujesz – Zyskujesz”.

powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITENasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda

      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone