Uwaga ABSOLWENCI !!! film DVD "HISTORIA CZWÓRKI część.I i II"(1970-1976)i (1979 - 1991) - bliższe informacje w sekretariacie
      STRONA GŁÓWNA      SZKOŁA Z KLASĄ      O STRONIE      KSIĘGA GOŚCI      LINKI>
Z życia Szkoły

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY-

MIKOŁAJA KOPERNIKA        W dniu 25. 02. 2008r.Nasza Szkoła obchodziła uroczystość:"Święto Patrona Szkoły- Mikołaja Kopernika". W tym dniu nie było "typowych" lekcji.
Dzień Patrona Szkoły rozpoczął się przygotowaniem projektów w poziomach klas, związanych z Mikołajem Kopernikiem,które z kolei zostały zaprezentowane na sali gimnastycznej. Po prezentacji, klasy IV - VI udały się na salę gimnastyczną, gdzie miał miejsce konkurs "Bezpieczny Internet", przygotowany przez uczniów koła komputerowego. Najlepszą klasą w konkursie "Bezpieczny Internet" okazała się klasa VB. Po konkursie odbyła się na sali gimnastycznej uroczysta akademia, na której zostały wręczone nagrody uczniom za ich wybitne osiągnięcia w różnych konkursach.

W tym innym, niż "zwykły" dzień w szkole mały miejsce różne imprezy towarzyszące. W klasach I-III odbyły się konkursy, przygotowane przez poszczególne klasy. Klasy IV miały za zadanie przygotować pracę przestrzenną zatytułowaną: "Wszechświat","Układ słoneczny","Tajemnicze obiekty".

Klasy piąte miały za zadanie przygotować pokaz prezentujący postać Mikołaja Kopernika, a szóste brały udział w sesji naukowej .
powrót do strony głównej>>>

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITENasza szkolna witryna otrzymała w dniu
4 października 2006 r. "Certyfikat", jako "Strona przyjazna dziecku".


Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!
I MIEJSCE
na najlepszą witrynę miesiąca listopada 2006 r.
w konkursie Eduseeka!!!


Konkurs
"Szkoła z tradycją"


LOGO SZKOŁY

Sprawdź pogodę
w Andrychowie! 


Pogoda

      © 2005  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
ul. Włókniarzy 10A
34 - 120  Andrychów
tel./fax (033) 875 - 20 - 82,
kontakt e-mail: sp4an@interia.pl      
Webmaster kontakt e-mail: ew70@poczta.onet.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone